İşte meclis üyesi listeleri

31 Mart Mahalli İdareler seçiminde Sakarya'da Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinin meclis üyeleri belli oldu.

İşte meclis üyesi listeleri
İşte meclis üyesi listeleri

Seçim sonuçlarına göre bazı ilçelerin meclis üyeleri şöyle; "
 
ADAPAZARI

Mehmet Yılmaz (Ak Parti)
Necdet Tömekçe (Ak Parti)
Erbay Kocatürk (Ak Parti)
Ahmet Özbudak (İYİ Parti)
Levent Tunç (Ak Parti)
Ravda Keçeoğlu Yolcu (Ak Parti)
Mehmet İr (Ak Parti)
Behlül Bayrak (Ak Parti)
Doğan Şen (İYİ Parti)
Şahin Karaaslan (Ak Parti)
İlknur Bayram Akyüz (Ak Parti)
Ahmet Mahmut Karaca (Ak Parti)
Evren Çakırsoy (Ak Parti)
Ahmet Başaran (İYİ Parti)
Faik Günhan (Ak Parti)
Esra Serbes (Ak Parti)
Halil Metin Müftüoğlu (Ak Parti)
Ahmet Bıçkıcı (İYİ Parti)
Kerim Ergezen (Ak Parti)
Besim Kıratlı (Ak Parti)
Özkan Yetim (Ak Parti)
Haluk Akbay (CHP)
Kayhan Alver (Ak Parti)
Türker Ergül (İYİ Parti)
Nilgün Akman (Ak Parti)
Bahtiyar Nalbant (Ak Parti)
İrem Serdaroğlu (Ak Parti)
Hasan Karagüzel (Ak Parti)
Hüseyin Akçalışkan (İYİ Parti)
Mustafa Reşit Yazıcı (Ak Parti)
Ali Eroğlu (Ak Parti)
İbrahim Akçam (Ak Parti)
Mahir Özgün (İYİ Parti)

Kontenjanlar: 

1-) Adem Çalışkan (Ak Parti)
2-) Bilal Kuriş (Ak Parti)
3-) Can Dağabakan (Ak Parti)
4-) Yavuz Meşe (Ak Parti)

AKYAZI 

1-) Uğur Kılıçoğlu (Ak Parti)
2-) Meryem Sağlam (Ak Parti)
3-) Mustafa Karahasan (Ak Parti)
4-) Ergün Öztürk (Ak Parti)
5-) Mehmet Çakmak (Ak Parti)
6-) Abdürrahim Atmaca (Ak Parti)
7-) Emrullah Kut (Ak Parti)
8-) Osman Kesikbaş (Ak Parti)
9-) İksan Özcan(Ak Parti)
10-) Hümeyra Saygıdeğer (Ak Parti)
11-) Naci Çavdar (Ak Parti)
12-) Abdülkadir Yıldırım (Ak Parti)
13-) Cem Tuncer (Ak Parti)
14-) Furkan Çakıroğlu (Ak Parti)
15-) Sevinç Özer (Ak Parti)
16-) Engin Kaya (Ak Parti)
17-) Cevdet Kazan (Ak Parti)
18-) Ahmet Çetin (Ak Parti)
19-) Saiit Beşir (Ak Parti)
20-) Yılmaz Taşdelen (Ak Parti)
21-) Rasim Bulca (Ak Parti)
22-) Ahmet Öztürk (Ak Parti)

Kontenjanlar:

1-) Özgür Özmen (Ak Parti)
2-) Mehmet Öztürk (Ak Parti)
3-) Mustafa Birincioğlu (Ak Parti)

 

GEYVE 

1-) Metin Atalay (Ak Parti) (Kontenjan)
2-) Selami Çolak (Ak Parti) (Kontenjan)
3-) Hasan Çetinkaya (Ak Parti)
4-) Enver Atasoy (İYİ Parti)
5-) Mehmet Nuri Tanın (Ak Parti)
6-) Nihat Baltaoğlu (Ak Parti)
7-) Bayram Güngör (İYİ Parti)
8-) Neşet Çakır (Ak Parti)
9-) Kazım Mercan (İYİ Parti)
10-) Tahsin Ertürk (Ak Parti)
11-) Hayri Tunce (Ak Parti)
12-) Gürkan Kar (İYİ Parti)
13-) Özkan Dursun (Ak Parti)
14-) Meral Hammaz (Ak Parti)
15-) Aziz Tunç (İYİ Parti)
 
HENDEK 

1-) Lokman İçöz (Ak Parti) Kontenjan
2-) Hamit Canlı (Ak Parti) Kontenjan
3-) Cemil İşnel (Ak Parti) Kontenjan
4-) Adem Sefa (Ak Parti)
5-) Yaşar Aygüneş (Ak Parti)
6-) Recep Yazıcı (Ak Parti)
7-) Hamdullah Akçay (Ak Parti)
8-) Fethi Darol (Ak Parti)
9-) Tamer Yılmaz (Ak Parti)
10-) Kamil Kabasakal (Ak Parti)
11-) Hamit İsmailoğlu (Ak Parti)
12-) Hasan Hüseyin Bıçakçılar (Ak Parti)
13-) Aziz Koç (Ak Parti)
14-) Hüseyin Çetinkaya (Ak Parti)
15-) Ahmet Dar (Ak Parti)
16-) Hüdaverdi Bahadır (BBP)
17-) Hızır Çağrı Güngör (BBP)
18-) Faruk Özel (BBP)
19-) Metin Zülküf Polat (BBP)
20-) Ahmet Ay (BBP)
21-) Resul Küçük (BBP)
22-) Mustafa Karagüzel (BBP)
23-) Ayhan Güreli (BBP)
24-) Osman Çamur (BBP)
25-) Nigar Görüm (BBP)

KARASU
 
Kontenjan

1-) Hüseyin Emanet (Ak Parti) (Kontenjan)
2-) Ali Şakar (Ak Parti) (Kontenjan)
3-) İsmail Karakaş (Ak Parti) (Kontenjan)
 
 
1-) Yakup Ayar (Ak Parti)
2-) İsmet Yavuzyiğit (Ak Parti)
3-) Fatih Şentürk (MHP)
4-) Esra Bıyıklıoğlu (Ak Parti)
5-)  Murat Kaçar ( Ak Parti)
6-) Oktay Yazıcı (MHP)
7-) Hüdaver Ağun (AK Parti)
8-) Zekeriya Durmaz (Ak Parti)
9-) Sabri Aslanbay (Ak Parti)
10-) İsmet Günaydın (MHP)
11-) Abdülkadir Şamlıoğlu (Ak Parti)
12-) Mehmet Berberoğlu (Ak Parti)
13-) Hasan Hocaoğlu (MHP)
14-) Sezai Aşık (Ak Parti)
15-) Leman Yanmaz (Ak Parti)

 

KAYNARCA 

1-) Recep Boğaz (Ak Parti) (Kontenjan)
2-) Furkan Onkun (Ak Parti) (Kontenjan)
3-) Seçkin Akcan (Ak Parti)
4-) Azmi Çelebi (Ak Parti)
5-) Mustafa Tan (Saadet Partisi)
6-) Ali Küreci (Ak Parti)
7-) Ali Akgünoğlu (Ak Parti)
8-) Seçkin Kanyılmaz (Saadet Partisi)
9-) Hatice Türkkıyısı (Ak Parti)
10-) Ergün Güzelalp (BBP)
11-) Şerifali Akgün (Ak Parti)
12-) İlhan Akcan (Ak Parti)
13-) Yılmaz Çevik (Saadet Partisi)
14-) Okan Pektaş (Ak Parti)
15-) Kadir Aktaş (Ak Parti)

KOCAALİ 

1-) Zeki Kanbur (Ak Parti) (Kontenjan)
2-) Mehmet Şanlı (Ak Parti) (Kontenjan)
3-) Enver Çelik (Ak Parti)
4-) Emre Yılmaz (Ak Parti)
5-) Hasan Ali Kulaç (İYİ Parti)
6-) Sevgi Serdar (Ak Parti)
7-) Serdar Gül (Ak Parti)
8-) Rıdvan Öner (İYİ Parti
9-) Cafer Eriş (Ak Parti)
10-) Abdülhamit Bağ (Ak Parti)
11-) Turan Kalfa (İYİ Parti)
12-) Mehmet Alemdar (Ak Parti)
13-) Batıkan Zorbey Turgut (Ak Parti)
14-) Ayhan Çetinkaya (İYİ Parti)
15-) Ahmet Aydın (Ak Parti)

PAMUKOVA

1-) Tacettin Efe (Kontenjan)
2-) Yusuf Ziya Bilaloğlu (Kontenjan)
1-) Murat Özdemir (Ak Parti)
2-) Nedim İhtiyar (Ak Parti)
3-) Halil Öz (Ak Parti)
4-) Erol Akalın (Ak Parti)
5-) Hakan Ihlamur (Ak Parti)
6-) Talip Kont (Ak Parti)
7-) Yavuz İri (Ak Parti)
8-) Ahmet Şen (Saadet Partisi)
9-) Muhittin Akın (Saadet Partisi)
10-) Musa Atmaca (Saadet Partisi)
11-) Kerim Akengin (Saadet Partisi)
12-) Metin Işık (Saadet Partisi)
13-) Osman Salih (Saadet Partisi)


SERDİVAN 

1-) Rıdvan Elturan (Ak Parti) (Kontenjan)
2-) Adem Kümbet (Ak Parti) (Kontenjan)
3-) Selvet Karaoğlu (Ak Parti) (Kontenjan)
4-) Cemil Kocacık (Ak Parti)
5-) Ercüment Berber (Ak Parti)
6-) Soner Yıldız (Ak Parti)
7-) Şaban Koludra (CHP)
8-) Hüseyin Haldızoğlu (Ak Parti)
9-) Selahattin Yıldırım (Ak Parti)
10-) Ahmet Çalışkan (Ak Parti)
11-) Şehime Kaya (Ak Parti)
12-) Fethi Cin (CHP)
13-) İdris Sümbül (Ak Parti)
14-) Serhat Yavuz Girti (Ak Parti)
15-) Yusuf Karaca (Ak Parti)
16-) Yusuf Sedat Bıçakçı (İYİ Parti)
17-) Hilmi Şimşek (Ak Parti)
18-) Sabahattin Bayram (CHP)
19-) Köksal Saltık (Ak Parti)
20-) Adnan Pala (Ak Parti)
21-) Kadir Kınalı (Ak Parti)
22-) Hüseyin Bayraktar (Ak Parti)
23-) Sinan Bal (CHP)
24-) Adem Kıyak (Ak Parti)
25-) Yıldıray Başlı (Ak Parti)
26-) Muhammed Sandıkçı (Ak Parti)
27-) Vedat Gülden (CHP)
28-) Mehmet Kocabay (Ak Parti)
29-) Yunus Saltık (Ak Parti)
30-) İbrahim Sınırcı (Ak Parti)
31-) Şükrü Bilgin (İYİ Parti)


DEVAMI GELECEK...

sakarya yerel seçim meclis üyeliği sonuç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaali'de afetin yaraları sarılıyor
Kocaali'de afetin yaraları sarılıyor
SEDAŞ kriz masası kurdu
SEDAŞ kriz masası kurdu