Bilal Soykan mazbatasını alıp göreve başladı

Akyazı Belediye Başkanı seçilen Bilal Soykan mazbatasını alarak göreve başladı.

Bilal Soykan mazbatasını alıp göreve başladı
Bilal Soykan mazbatasını alıp göreve başladı

Cumhur İttifakı Akyazı Belediye Başkanı Adayı olarak girdiği yerel seçimleri kazanan Bilal Soykan  ve belediye meclis üyeleri bugün 10.00'da Akyazı  İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Neslihan Karaoğlu’ndan mazbatasını aldı.

Soykan mazbatasını aldıktan sonra Akyazı Belediyesi'ne geçerek Hasan Akcan'dan görevi devraldı.

Devir teslim törenine AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem, MHP İlçe Başkanı Ali Dertli, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Oya Asan, MHP Kadın Kolları Başkanı Gözde Keskin, Meclis üyesi adayları, Akyazı eski Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı,  Muhtarlar Derneği Bekir Durmuş, Muhtarlar, her iki partinin yönetim kurulu üyeleri ile partililer katıldı.

BİLAL SOYKAN'IN İYİ İŞLER YAPACAĞINA İNANIYORUM

Devir teslim töreninde konuşan eski Başkan Hasan Akcan, görevi devrettiği Bilal Soykan'a başarılar dileyerek; "

Allah hayırlı etsin. Sağlıklı, huzurlu bir şekilde tamamlamayı nasip etsin. Bizde bu 5 yılda Türkiye Cumhuriyetinin en yoğun 5 yılını yaşadık. Bu da bizde tecrübe oldu. Hizmetlerimizi kendim anlatmak istemedim ama İlçe Başkanımız Mesut Ekrem bir kaç gün önce Akyazı Haber’de verdiği bir mülakatta Ak Parti’ye hizmet etmiyor diyenlere cevap vermişti. AK Parti'nin hem Türkiye hem Sakarya ve Akyazı'ya güzel hizmetleri oldu. Eksikler çok fazla ama 67 hizmetten 50 tanesi kısa dönemde yapıldı. 50 taneden 23’ü Akyazı Belediyesinin yaptığı, 13 tanesi de Büyükşehir'in yaptığı hizmetler. 4 tanede Ankara'daki yönetimler ile birlikte yapılan hizmetler. Bu duruma bakınca yapılan hizmetlerinin yüzde 80’i bu dönemde yapmışız. İnşallah Bilal Soykan kardeşimiz bizden daha genç, bizden daha iyi şeyler yapacağına inanıyorum" dedi.

VATANDAŞLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ise Hasan Akcan'a vatandaşlara yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek; "Bu seçim süresince başta Genel Merkezimiz olmak üzere tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Oylarıyla bizleri destekleyen vatantaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Rabbim bizede hayırlı hizmetler yapmayı, hesabını kolay verebileceğimiz hizmetler yapmayı nasip etsin" diye konuştu.

AKYAZI BİZİM GURURUMUZ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever de Hasan Akcan'a yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, şunları söyledi; "Bundan sonraki yaşantısında da başarı, sağlık, huzur getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Akyazı bizim farklı gururumuz. Akyazı Sakarya'nın birincisi oldu. Bu anlamda da Akyazılı hemşerilerime ve sizlere ayriyetten teşekkür ediyorum.Bilal başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum. Allah inşallah layıkıyla görevi yerine getirmeyi nasip etsin. Meclis Üyeleri ve bilal başkanımızı yeni döneminde rabbimle muvaffakiyetler diliyorum.

akyazı belediye başkanı bilal soykan mazbata
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaali'de afetin yaraları sarılıyor
Kocaali'de afetin yaraları sarılıyor
SEDAŞ kriz masası kurdu
SEDAŞ kriz masası kurdu