Gurbetçiler AK Parti Diyor

Almanya’da gerçekleştirilen seçim çalışmalarına katılan AK Parti Sakarya Milletvekili Üstün; “Gurbetçilerimizin AK Parti’ye ilgisi yoğun. Gurbetçiler AK Parti diyor.”

Gurbetçiler AK Parti Diyor
Gurbetçiler AK Parti Diyor Ali Yıldırım

AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Almanya’da gerçekleştirilen seçim çalışmalarına katıldı. AK Parti Genel Merkezi tarafından yürütülen yurt dışı seçim çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan Üstün, “Yurt dışı oy kullanma süresi 31 Mayıs Pazar günü sona erecek. Bu kapsamda partimizin Almanya’da gerçekleştirdiği seçim çalışmalarına katıldık. 31 Mayıs’a kadar ülkede Avrupa Türk Demokratlar Birliği ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu kapsamda ziyaretler ve toplantılar gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

Katılım Fazla Olacak

 

Seçim çalışmaları kapsamında Nürnberg’de destek konvoyunun düzenlendiğini de belirten Üstün, “Yoğun bir katlımla Almanya’nın Nürnberg şehrinde AK Parti’ye destek konvoyu düzenlendi. Onlarca araba ve yüzlerce gurbetçimiz AK Parti’ye destek için bir araya geldi. Gurbetçilerin AK Parti’ye ilgili çok yoğun. Oy kullanımı devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden daha fazla oy kullanılacağını öngörüyoruz. Gurbetçilerimizin AK Parti’ye ilgisi yoğun. Gurbetçiler AK Parti diyor” ifadelerini kullandı.

 

gurbet gurbetçiler gurbet akp gurbetçiler ak parti diyor gurbetçiler ak parti sakarya ak parti sakaryahaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakaryaspor sezonu açtı
Sakaryaspor sezonu açtı
Selde binlerce tavuk telef oldu
Selde binlerce tavuk telef oldu