MBD Sakarya Genel Başkan’ı Sakarya Haber’i Ziyaret Etti

Milli Birlik ve Düşünce Derneği (MBD) Genel Başkanı Erdem Ercan Sakarya İl ve ilçe Başkanları ve yönetimi Sakarya Haber'i ziyaret etti.

MBD Sakarya Genel Başkan’ı Sakarya Haber’i Ziyaret Etti
MBD Sakarya Genel Başkan’ı Sakarya Haber’i Ziyaret Etti Medine Furuncuoğlu
Haberin galerisi için tıklayın!

Sakarya Haber'e ziyaret eden Dernek Genel Başkanı ve ilçe başkanları dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Ercan, dernek olarak teşkilatlanma çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. 

Ercan; "Kardeşlik bağlarımızı yeniden inşa edeceğiz. Milli birlik ve beraberliğimizin tesisi için tüm arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. 


Milli Birlik ve Düşünce Dergisi ile geleceğimizi teminat altına almamızı sağlayacak "Millilik" anlayışını Medeniyet Coğrafyamızın tüm fertlerine anlatmayı ve aktarmayı hedeflemiş bulunmaktayız.


Geleceğimizi teminat altına almamız için önem arz eden bir diğer olgu ise sorgulayan, uyaran, kararlı nesile sahip olmaktan geçmektedir.


şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu'nun dediği gibi "Bizim milliyetçiliğimiz ete, kemiğe, kana veya ırka değil, kültüre dayanır." anlayışıyla Sosyal ve Kültürel fikirlerin gelişmesine katkıda bulunmak için yayın hayatına başlıyoruz." dedi.


Sakarya Haber İmtiyaz Sahibi Ali Yıldırım da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek derneğin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti.

 

MBD Milli Birlik ve Beraberlik Düşünce Derneğ Sakarya haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İşkence gören köpek sahiplenildi
İşkence gören köpek sahiplenildi
104 kişiyi dolandıran şüpheliler böyle yakaladı
104 kişiyi dolandıran şüpheliler böyle yakaladı