SAKARYA
Giriş Tarihi : 22-05-2019 13:10   Güncelleme : 22-05-2019 14:46

MBD Sakarya Genel Başkan’ı Sakarya Haber’i Ziyaret Etti

Milli Birlik ve Düşünce Derneği (MBD) Genel Başkanı Erdem Ercan Sakarya İl ve ilçe Başkanları ve yönetimi Sakarya Haber'i ziyaret etti.

MBD Sakarya Genel Başkan’ı Sakarya Haber’i Ziyaret Etti

Sakarya Haber'e ziyaret eden Dernek Genel Başkanı ve ilçe başkanları dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Ercan, dernek olarak teşkilatlanma çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. 

Ercan; "Kardeşlik bağlarımızı yeniden inşa edeceğiz. Milli birlik ve beraberliğimizin tesisi için tüm arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. 


Milli Birlik ve Düşünce Dergisi ile geleceğimizi teminat altına almamızı sağlayacak "Millilik" anlayışını Medeniyet Coğrafyamızın tüm fertlerine anlatmayı ve aktarmayı hedeflemiş bulunmaktayız.


Geleceğimizi teminat altına almamız için önem arz eden bir diğer olgu ise sorgulayan, uyaran, kararlı nesile sahip olmaktan geçmektedir.


şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu'nun dediği gibi "Bizim milliyetçiliğimiz ete, kemiğe, kana veya ırka değil, kültüre dayanır." anlayışıyla Sosyal ve Kültürel fikirlerin gelişmesine katkıda bulunmak için yayın hayatına başlıyoruz." dedi.


Sakarya Haber İmtiyaz Sahibi Ali Yıldırım da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek derneğin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Muhteşem geri dönüş!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Vali fabrikaları gezdi
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA