SAÜ'lü öğrencilerden Bireysel Silahsızlanma Reklam Kampanyası’

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı'nın isteği üzerine Sakarya Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü ikinci sınıf öğrencileri ‘Bireysel Silahsızlanma Reklam Kampanyası’ çalışması yaptı.

SAÜ'lü öğrencilerden Bireysel Silahsızlanma Reklam Kampanyası’
SAÜ'lü öğrencilerden Bireysel Silahsızlanma Reklam Kampanyası’ Sakarya Haber

Öğretim Görevlisi Gökçe Erinç Büyükşengür'ün yürütücülüğünü üstlendiği projeye Görsel İletişim Tasarımı Bölümü ikinci sınıf öğrencileri Aslıhan Bayyiğit, Burak Gök, Hazal Yıldız, Kerim Turhan, Mutlu Düz, Numan İnci, Ömer Faruk Koç ve Salih Akburak katkı sağladı.
İki aylık etkili bir çalışma sonrasında İl Jandarma Komutanı J.Albay Cengiz Yiğit’e sunumlarını yapan öğrenciler, komutandan tam not aldılar. Heyecanlı oldukları görülen öğrenciler, ‘ilk kez böylesi ciddi bir projenin içerisinde yer aldıkları için çok mutlu olduklarını, bu çalışma öğrencilik hayatlarının ilk meyvesi olduğunu’ söylediler.
Sakarya İl Jandarma Komutanlığı tarafından misafir edilen öğrencilerin yanında Dekan Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Murat Ertürk’te vardı.
 ‘Silahla Olmaz’ başlığı altında topladıkları çalışmalarında çeşitli görseller hazırlayarak sunum yapan öğrencileri J.Albay Cengiz Yiğit şükran belgesi ile onurlandırdı.

sakarya saü jandarma Bireysel Silahsızlanma Reklam Kampanyası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Estasy operasyonu
Estasy operasyonu
Ahmet Davutoğlu Sakarya’da protesto edildi
Ahmet Davutoğlu Sakarya’da protesto edildi