Sakaryalı esnaf yarışmada 45 bin lira kazandı

Erenler Çarşamba Pazarı'nda tezgah açan Mevlüt Akın, ATV ekranlarında yayınlanan Güven Bana adlı yarışma programına katıldı. Akın yarışmadan 45 bin TL kazanırken, yarışmada yaşanan olay ise stüdyo ve ekran başındaki izleyicilere duygusal anlar yaşattı.

Sakaryalı esnaf yarışmada 45 bin lira kazandı
Sakaryalı esnaf yarışmada 45 bin lira kazandı Salih

Son olarak dün akşam ekranlara gelen Güven Bana yarışması duygu dolu anlara tanıklık etti. Geceye Avukat Onur Burak Büyüksökmen ile Sakarya’da pazarcılık yapan Mevlüt Akın’ın yarıştığı anlar damga vurdu.
 
'ONA GÜVENİYORUM'

Avukat Onur Burak Büyüksökmen ve pazacılık yapan Mevlüt Akın, yarışmada rakip oldu. Yakınlarının butona basarak parayı almaları yönündeki telkinlere rağmen iki yarışmacı da birbirine güvendi. Pazarcı Mevlüt'ün de, arkadaşlarının bütün baskılarına rağmen, "Ben sözümden dönmem, sonuna kadar gideceğim, ona güveniyorum" demesi herkesi duygulandırdı.

Yarışmacılar final sorusuna kadar geldi. Her iki rakip de butona basmayacaklarını söyledi. Ancak Avukat Büyüksökmen, her ikisinin de eli boş dönmesini istemediği için yüzleşme esnasında rakibine, butona basması işaretini verdi. Büyüksökmen'in iki defa butona basmasını söylemesi üzerine ise Mevlüt Akın 45 bin TL'ye geldiğinde butona basarak parayı aldı.
 
HERKESİ DUYGULANDIRAN ANLAR

Ancak söylediği sözlerin ardından butona bastığı için üzülen Mevlüt Akın, gözyaşlarını tutamadı. Rakibinden kendisini affetmesini isteyen Mevlüt'ün gözyaşları herkesi duygulandırdı. Avukat Büyüksökmen de Mevlüt Akın'ı çok sevdiğini söyleyerek parayı kaybetmesinden dolayı üzüntü duymadığını dile getirdi.

Güven Bana yarışma sakarya pazarcı Mevlüt akın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Komşuda sel ve heyelan ; 5 köyle iletişim kesildi
Komşuda sel ve heyelan ; 5 köyle iletişim kesildi
 FETÖ soruşturmasında 8 kişiye adli kontrol
FETÖ soruşturmasında 8 kişiye adli kontrol