SPOR
Giriş Tarihi : 19-07-2019 17:21   Güncelleme : 19-07-2019 17:28

Sakaryaspor’da Bülent Uygun krizi

Sakaryaspor’da Bülent Uygun krizi yaşanıyor. İbrahim Nalbant ekibine 300 bin Dolarlık destek sözü veren Bülent Uygun, yönetimden desteğini çektiğini açıkladı.

Sakaryaspor’da Bülent Uygun krizi

Sakaryaspor’da Bülent Uygun krizi yaşanıyor. İbrahim Nalbant ekibine 300 bin Dolarlık destek sözü veren Bülent Uygun, yönetimden desteğini çektiğini açıkladı.

300 bin dolarlık destek sözünün yerine getirilmemesi nedeniyle yönetimde yer alan bazı yöneticiler Uygun’a tepki gösterdi. Başkan İbrahim Nalbant ile Bülent Uygun’un dün yaptığı telefon görüşmesinin ardından iplerin koptuğu öğrenildi.

Sakaryaspor Yönetimi aracılığıyla açıklama yapan Bülent Uygun transfere yasaklı altı dosyanın parasını ödeyip İbrahim Nalbant yönetiminden desteğini çektiğini açıkladı.

İşte Bülent Uygun’un açıklaması;

“Değerli Sakaryaspor taraftarları gerçekleri görebilen formayı armayı menfaatsiz sevenler sayın Başkan İbrahim Nalbant benim yüzümden zor duruma düşüyor. Bundan dolayı başkanın kendisi olmadığını söylentisi çıkarıp kulüp yönetemediğinin yazılması vs vs art niyetli söylemler hakarete varan yorumlar sanki geri plan da kalıyor imajı başkanımızı yıpratmakta ve üzmekte moralini de bozuyordu.

Bende bundan dolayı İbrahim başkan yıpranmaması için Sakaryaspor üzerinden sanki onu değersizleşme algısı yapılmaması için üstüme düşen gerekenleri yapıp  yönetimle hiç bir bağım kalmadığını bildirmek istiyorum. 

Yönetime giren arkadaşlar da tahaüt ettiği rakamları kendileri verecektir. Ben taraftarı olduğum deplasmanlarda takımım için tezahüratlar yaparak taraftarken şans eseri Ekrem Karaberberoğlu Hocam sayesinde Sakaryaspor 87/88 sezonunda Türkiye kupası kazandığımızda Alt yapıdan A takıma çıkarılmış gençlerden biriydim.

97/98 sezonunda Nihat Ayyıldız başkanımla transfer yardımı ile babamı yönetime sokarak maddi destek veren yönetimiyle beraber şampiyon olmasında katkı sağlamıştım. Cumhuriyet tarihinin en büyük depremi yaşadığımız zamanda Tırlarla bakliyat elbise ve çadırlar göndererek bir nebze doğduğum topraklara hizmet etme mücadelesi verdim.

Her platformda Sakaryalı olduğumu göğsümü gererek söyledim. Sakarya’nın da menfaatine olan bazıların menfaatine olmayan bilerek veya  bilmeyerek haber yapanların senaryosundan dolayı bize yanlış yorumlayanlar gerçekleri bilmelidir. Gerçeklerin ise bizim çimento fabrikası ile enerji santrali kuracağımız zaman özellikle Sakaryaspor kimsenin umurunda değilken ben maddi destek olsun diye işin içine soktum, çimento fabrikasının ÇET raporları uygunken her sene 5 milyon doları Sakaryaspor verilme Maddesi koydurmuş enerji santraline de kazanılan paranın 4’te 1 belediyeye 4’te 1’i Sakaryaspor verilmesi maddesi koydurmuştum şuan ki stat yapılması ile alakalı ekstradan da Sakaryalı gençlerin yetiştirilmesi için altyapı tesisi kurulması için çizdirdiğim projeleri Sayın Cumhurbaşkanımıza sunmuştum. Anlayacağınız.

Sakarya Sakaryaspor aşkı Arap çöllerinde dolar gölgesinde olmamıştı. Bizim Sakaryaspor aşkımız Amigo Ahmet amca ile başlayan deplasmanlarda 1 baba hindi tezahüratlarıyla karşılıksız koşulsuz desteklemekle olmuştur.

Bende şimdi; Beykan Şimşek’e 72 Bin TL, Sezer Badur’a 74  Bin TL, Metehan Yılmaz’a 47 bin TL, Özgür Kedikli’ye 11 bin TL, Gökhan Kök’e 39 bin TL, Arif Şahin’e 81 bin TL. Dosyalarını avukatım transfer yasaklarını kaldırmak için avukatlarıyla pazarlık yapıp parasını kendim verip kaldırıyorum.

Sakaryaspor menfaatsiz karşılıksız sevenlere arma forma aşkı olanlara büyük Sakaryaspor taraftarına hediyemdir. Allah’a emanet olun saygılarımla.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Muhteşem geri dönüş!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Vali fabrikaları gezdi
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA