SPOR
Giriş Tarihi : 29-07-2019 21:03   Güncelleme : 29-07-2019 21:04

Transferde BMC'den gelecek para bekleniyor

Göreve gelmeden “5 Milyon TL hazır” açıklaması yapan Başkan İbrahim Nalbant, bu bütçeyi oluşturamadı. Başkan İbrahim Nalbant, transferi açmak için BMC sponsorluğundan gelecek parayı bekliyor.

Transferde BMC'den gelecek para bekleniyor

14 Haziran’da düzenlediği basın toplantısında başkanlığa adaylığını açıklayan İbrahim Nalbant, 5 Milyon TL’lik bütçe ile yola çıktıklarını kamuoyuna duyurmuştu. Başkan Nalbant o gün yaptığı toplantıda “Yönetim kurulu olarak kendi içimizde oluşturduğumuz bütçe minimum 5 Milyon TL. Bu rakam daha da yükselebilir. 5 Milyondan fazla miktarla seçime girecek varsa kesinlikle gelsin” ifadelerini kullanmıştı.

BÜTÇE

11 Temmuz’da göreve başlayan İbrahim Nalbant yönetiminde büyük bir para krizi yaşanıyor. Kamuoyuna açıklanan 5 Milyon TL’lik bütçeyi kendi içinde oluşturamayan Sakaryaspor Başkanı İbrahim Nalbant, Bülent Uygun’la ipleri kopardıktan sonra bütçe konusunda köşeye sıkıştı. Başkan İbrahim Nalbant, transferin açılması için artık BMC sponsorluğundan gelecek olan 3 Milyon TL’yi bekliyor.

SPONSOR

Sakaryaspor’da geçen sezonun ikinci yarısında sponsor olan BMC fabrikası, 2 Milyon TL’lik katkı sağlamıştı. Sakaryaspor Yönetimi, BMC’nin yeni sezonda da sponsorluğun devam edeceğini ve Ağustos ayında 3 Milyonluk çekin kendilerine verileceğini belirtiyor. Bu paranın gelmesine kesin gözüyle bakan İbrahim Nalbant transferi sponsorlukla açmaya çalışacak. Transferin 15 Ağustos’ta açılacağı ifade ediliyor.   

Yenihaber

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Muhteşem geri dönüş!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Vali fabrikaları gezdi
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA