Transferde BMC'den gelecek para bekleniyor

Göreve gelmeden “5 Milyon TL hazır” açıklaması yapan Başkan İbrahim Nalbant, bu bütçeyi oluşturamadı. Başkan İbrahim Nalbant, transferi açmak için BMC sponsorluğundan gelecek parayı bekliyor.

Transferde BMC'den gelecek para bekleniyor
Transferde BMC'den gelecek para bekleniyor Sakarya Haber

14 Haziran’da düzenlediği basın toplantısında başkanlığa adaylığını açıklayan İbrahim Nalbant, 5 Milyon TL’lik bütçe ile yola çıktıklarını kamuoyuna duyurmuştu. Başkan Nalbant o gün yaptığı toplantıda “Yönetim kurulu olarak kendi içimizde oluşturduğumuz bütçe minimum 5 Milyon TL. Bu rakam daha da yükselebilir. 5 Milyondan fazla miktarla seçime girecek varsa kesinlikle gelsin” ifadelerini kullanmıştı.

BÜTÇE

11 Temmuz’da göreve başlayan İbrahim Nalbant yönetiminde büyük bir para krizi yaşanıyor. Kamuoyuna açıklanan 5 Milyon TL’lik bütçeyi kendi içinde oluşturamayan Sakaryaspor Başkanı İbrahim Nalbant, Bülent Uygun’la ipleri kopardıktan sonra bütçe konusunda köşeye sıkıştı. Başkan İbrahim Nalbant, transferin açılması için artık BMC sponsorluğundan gelecek olan 3 Milyon TL’yi bekliyor.

SPONSOR

Sakaryaspor’da geçen sezonun ikinci yarısında sponsor olan BMC fabrikası, 2 Milyon TL’lik katkı sağlamıştı. Sakaryaspor Yönetimi, BMC’nin yeni sezonda da sponsorluğun devam edeceğini ve Ağustos ayında 3 Milyonluk çekin kendilerine verileceğini belirtiyor. Bu paranın gelmesine kesin gözüyle bakan İbrahim Nalbant transferi sponsorlukla açmaya çalışacak. Transferin 15 Ağustos’ta açılacağı ifade ediliyor.   

Yenihaber

sakaryaspor transfer para bmc sponsorluk yönetim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2. El araç alacaklar dikkat Eylül’de başlıyor
2. El araç alacaklar dikkat Eylül’de başlıyor
Yağışın vurduğu tarım arazilerinde inceleme
Yağışın vurduğu tarım arazilerinde inceleme