Advert

Taşlı sopalı mera kavgası

Adapazarı İlçesi Bayraktar Mahallesinde bulunan mera alanı yüzünden çıkan tartışmada çok sayıda kişi yaralandı. Mahalle sakinleri hem meranın satılmasından hem de yaşanan tartışmaların devam etmesinden korkuyor.

Taşlı sopalı mera kavgası
Taşlı sopalı mera kavgası Sakarya Haber

İddialara göre, Bayraktar Mahallesinde bulunan mera alanı üzerine ahır yapmak isteyen grup ile akrabaları olan bir diğer grup arasında yaşanan tartışma büyüyünce mahalle savaş yerine döndü. Taş ve sopalarla birbirlerine saldıran 2 grup mahallede yaşayan vatandaşlar tarafından güçlükle ayrıldı. Muhtarın ve mahalle sakinlerinin araya girmesiyle 2 grup şimdilik barışmış görünüyor. Mahalle sakinleri ise küçük bir kıvılcım büyük olaylara sebep olabilir görüşünde

Öte yandan mahallede yaşayan diğer vatandaşlar ise mera alanının satıldığını iddia ederken bu satışın durdurulmasını istedi. Yaşanan olaylar sebebiyle tedirgin olan vatandaşlar kavgaların devam etmesini istemezken yetkililerin bölgeye gelerek mera hakkında açıklama yapmasını istiyor. Bayraktar Mahalle Muhtarı Turan Macit yaşanan olayların büyütüldüğü kadar olmadığını söyledi. (Haberlisin)

adapazarı mera kavga
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelsiz Yaşam Merkezi için protokol imzalandı
Engelsiz Yaşam Merkezi için protokol imzalandı
SUBÜ’nün akademik başarıları ödüllendirildi
SUBÜ’nün akademik başarıları ödüllendirildi