GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-10-2019 08:48   Güncelleme : 09-10-2019 08:48

Akyazı karıştı; Yaşar Yazıcı bu sözlerle cevap verdi

Akyazı'da Belediye Başkanı Bilal Soykan ile eski başkan Hasan Akcan arasındaki zimmet tartışmasına Akcan'dan önceki başkan Yazıcı da katıldı.

Akyazı karıştı; Yaşar Yazıcı bu sözlerle cevap verdi

Akyazı Belediyesinin Ekim aYı Meclis toplantısında, Belediye Başkanı Bilal Soykan, belediyeye kesilen 700 bin liralık para cezasını eski başkan Hasan Akcan'dan isteyeceklerini söylemiş. 

Bunun üzerine açıklama yapan Hasan Akcan, yaklaşık 6 aydır görevde bulunan belediye yönetimini, geçmiş dönem ile ilgili karalama, iftira ve fitneler üzerinden algı yapmakla suçlayıp; "Dokurcun' da Devlet karayolları genel müdürlüğüne ait taş ocağından 2006 yılından beri taş alınmaktadır. Zamanın Akyazı belediye başkanı Yaşar Yazıcı, Kuzuluk belediye başkanı Bilal Soykan, Dokurcun Belediyesi hepsi buradan taş aldı. 2006'dan beri, 8 yıl. Hasan Akcan zamanında da bir yıl alındı. Şimdi zimmet çıkacaksa yüzde 1'i bana, yüzde 99'u Yaşar Yazıcı, Bilal Soykan ve diğerlerine ait" şeklinde açıklama yapmıştı. 

Akcan'dan önceki başkan Yaşar Yazıcı da açıklamalara sosyal medya üzerinden cevap verdi. 

Yazıcı, Hz. Mevlana’nın sözünü hatırlatarak; "Hiç kimse basiretsizliğini, beceriksizliğini ve kalitesizliğini başkasının üzerine yıkmaya çalışmasın. Altında kalır ve ezilmesi ağır olur. Aslında yüzyıllar öncesinden Hz. Mevlana şöyle cevap vermiş suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye birde söyleyene bakarım adam mı diye!"

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Muhteşem geri dönüş!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Vali fabrikaları gezdi
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA