Şansal Büyüka'dan Destek Çağrısı

Duayen Spor adamı Şansal Büyüka; başta Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş olmak üzere Sakarya'nın önde gelen iş adamlarını Sakaryaspor ve Sakarya Büyükşehir Basketbol takımlarına destek olmaya çağırdı.

Şansal Büyüka'dan Destek Çağrısı

Beinsports Maraton programı yapımcısı aynı zamanda Milliyet Gazetesi Spor yazarı Sakaryalı duayen spor adamı Şansal Büyüka Çarşamba günü gerçekleştirdiği Sakaryaspor ziyaretinin ardından gazetesindeki köşesinden Sakaryalılara seslendi. 

Şehrin en büyük markalarından olan Sakaryaspor ve Sakarya Büyükşehir Basketbol takımlarımıza sahip çıkmamız gerektğini vurgulayan Büyüka, özellikle Sakaryalı iş adamlarından maddi destek olmaları konusunda çağrıda bulundu. Futbolda ve Basketbolda yakalanan bu çıkışın bir spor kenti olan Sakarya için çok büyük bir değer olduğunu satılarına döken Büyüka, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun denetiminde düzgün işler yapıldığını ifade etti.

Sakarya'ya gönül vermiş 3-5 Sakarya sevdalısı dışında kimsenin çaba göstermediğini yazan Büyüka, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'un önderliğinde Sakaryalı iş adamlarını Sakaryaspor ve Sakarya Büyükşehir Basketbol takımlarına katkı sağlamaları için göreve çağırdı. Büyüka " Başka Sakarya yok. Başka Sakaryaspor yok" ifadesi ile maddi-manevi gücü olupta destekte bulunmayanların Sakaryalılığından şüphe ettiğini satırlarına ekledi.

 

 

sakaryaspor sakaryabüyükşehirbasket şansalbüyüka zekitoçoğlu sakarya spor futbol basketbol beinsports milliyet gazete televizyon hüseyinavnicoş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ayı kapana yakalandı
Ayı kapana yakalandı
Artık gündüz şehir merkezine giremeyecekler
Artık gündüz şehir merkezine giremeyecekler
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal