Ramazan 2018 22 Mayıs 2018 Salı

  • İMSAK 03:39
  • GÜNEŞ 05:28
  • ÖĞLE 13:00
  • İKİNDİ 16:56
  • AKŞAM 20:20
  • YATSI 22:02
  • İFTARA KALAN SÜRE

Sakarya halkı susamış bu şampiyonluğa

Sakaryaspor Basın Sözcüsü Erkan Pizrenli, şampiyonlukla ilgili duygularını Sakaryahaber.com ile paylaştı. Pizrenli; "Sakarya halkı susamış bu şampiyonluğa. Mesele inanmak. İnanırsanız başarıyorsunuz. Önümüzdeki yıl tekrar şampiyonluk yaşamayı hayal ediyoruz." dedi.

Sakarya halkı susamış bu şampiyonluğa

Yeşil siyahlı kulübün yönetim kurulu üyesi Erkan Pizrenli, Tacettin Furuncuoğlu'na konuştu. Şampiyonluğun çok güzel bir şey olduğunu ifade eden Pizrenli, şunları kaydetti; "Sakarya şehri Sakarya halkı susamış bu şampiyonluğa. Geçen yıl mayıs ayında yola çıkarken tüm arkadaşlarımız şampiyon olacağımıza inanmıştık. Çok şükür bu hedefe ulaştık. Çok büyük bir mutluluk. Dün gece bütün taraftarla bütünleştik şehirle bir olduk bu büyük mutluluğu paylaştık. Göz yaşartıcı tablolarda yaşadık. Önümüzdeki yıl tekrar şampiyonluk yaşamayı hayal ediyoruz. Mesele inanmak. İnanırsanız başarıyorsunuz. Biz hedefe ulaştık. Mutluyuz."
"İnsanlar verdikleri sözü tuttukları zaman tabiki mutlu oluyorlar" diyen Pizrenli; "Sonuçta bu bir futbol oyunu çok zor günler geçirdik ama hiç bir zaman inancımızı kaybetmedik. Ben bu şampiyonluğu tüm Sakarya halkına ve Tatangalar'a armağan ediyorum. Onlar için ne yapsak azdır. O sene bu sene demiştik, bir söz vermiştik, gerçekten o sene bu sene oldu.  Verdiğimiz sözü de tutmuş olduk. Çok mutluyuz. 50+1 Diriliş yılımızdı küllerimizden yeniden doğma yılıydı. Şimdi  50+2 başlıyor. Inşallah seneye de bu mutluluğu tekrar yaşatırız Sakarya şehrine" diye konuştu. 
Sosyal medyada arkadaşlarının sessiz sedasız büyük işler başardığını anlatan  Pizrenli, sözlerine şöyle devam etti; "
Sosyal medya gerçekten sıfırdan kuruldu. Orada çok çalışkan arkadaşlarımız var. 4-5 genç arkadaşımız sessiz sedasız çok büyük işler başardılar. Gerçekten sakarya halkını uyandırdılar. Onların yeniden Sakaryaspor'a inanmasını sağladılar. Buldukları sloganlarla şehri ateşlediler. Kenetlediler. Dükkan54'e gelince onu da marka haline getirdik. Dört duvar teslim aldığımız Dükkan54'ü önemli cürolar yapan bir hale getirdik. Dükkan54'ü ziyaret eden Sakaryalılardan almış olduğum izlenim odur ki hepsi çok mutlu. Ancak bu yeteli değil. Tabiki seneye yeni stadımıza taşınıcaz. Orada 450 merte kareye yakın bir mağazamız olacak. Yeni Dükkan54'ümüzü yeni stadımıza açacağız. Şuan ki mağazamız da mevcut işleyişine devam edecek. Gerçekten devrim niteliğinde işler yaptık. Başta başkanımız İsmail Gürses olmak üzere tüm yönetim kuruluna ve özellikle sosyal medyadaki genç arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hepsinizi alınlarından öpüyorum."



Şehire verilmiş bir şampiyonluk sözü vardı ve yönetim olarak bu sözü tuttunuz. Bu nasıl bir duygu? Neler hissediyorsunuz ?

İnsanlar verdikleri sözü tuttukları zaman tabiki mutlu oluyorlar. Sonuçta bu bir futbol oyunu çok zor günler geçirdik ama hiç bir zaman inancımızı kaybetmedik. Ben bu şampiyonluğu tüm sakarya halkına ve Tatangalar'a armağan ediyorum. Onlar için ne yapsak azdır. O sene bu sene demiştik bir söz vermiştik gerçekten o sene bu sene oldu verdiğimiz sözü de tutmuş olduk. Çok mutluyuz. 50+1 Diriliş yılımızdı küllerimizden yeniden doğma yılıydı. Şimdi  50+2 başlıyor. Inşallah seneye de bu mutluluğu tekrar yaşatırız Sakarya şehrine.

Sosyal medya da ve Dükkan54 de bu sene büyük bir devrim oldu. Bu devrimin en büyük mimarıda sizsiniz. Devamı gelecek mi ? Yeni süprizler yolda mı?

Sosyal medya gerçekten sıfırdan kuruldu. Orada çok çalışkan arkadaşlarımız var. 4-5 genç arkadaşımız sessiz sedasız çok büyük işler başardılar. Gerçekten sakarya halkını uyandırdılar. Onların yeniden Sakaryaspor'a inanmasını sağladılar. Buldukları sloganlarla şehri ateşlediler. Kenetlediler. Dükkan54'e gelince onu da marka haline getirdik. Dört duvar teslim aldığımız Dükkan54'ü önemli cürolar yapan bir hale getirdik. Dükkan54'ü ziyaret eden Sakaryalılardan almış olduğum izlenim odur ki hepsi çok mutlu. Ancak bu yeteli değil. Tabiki seneye yeni stadımıza taşınıcaz. Orada 450 merte kareye yakın bir mağazamız olacak. Yeni Dükkan54'ümüzü yeni stadımıza açacağız. Şuan ki mağazamız da mevcut işleyişine devam edecek. Gerçekten devrim niteliğinde işler yaptık. Başta başkanımız İsmail Gürses olmak üzere tüm yönetim kuruluna ve özellikle sosyal medyadaki genç arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hepsinizi alınlarından öpüyorum.
Teşekkür ederim...
Özel Röportaj Tacettin Furuncuoğlu 

sakaryaspor şampiyon erkan pizrenli röportaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehirde DEAŞ operasyonu
Şehirde DEAŞ operasyonu
İşte İYİ Parti Sakarya adayları
İşte İYİ Parti Sakarya adayları
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal