Sağlıkta hizmet çalışanları günü kutlandı

Yenikent Devlet Hastanesi’nde kutlanan Sağlıkta Hizmet Çalışanları Günü’nde konuşan Genel Sekreter Sağlam, sağlık tesislerinde hizmet kalitesinin arması için hizmet alımıyla çalışan personelinde özveriyle çalışmasından memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

Sağlıkta hizmet çalışanları günü kutlandı

Yenikent Devlet Hastanesi’nde Sağlıkta Hizmet Çalışanları Günü kutlama programı yapıldı. Sağlık tesislerinde hizmet alımıyla çalışan personeller için bu yıl ilk kez Yenikent Devlet Hastanesi tarafından kutlanmaya başlanan gün ile ilgili programa, Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam, Hastane Yöneticisi Başhekim Op. Dr. Adil Murat Akgül, hastane yöneticileri, hekimler ve hastane personeli katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Başhekim Akgül, hizmet alımıyla çalışan personelin sağlık tesislerinde önemine vurgu yaparak “Hastaneler fiziki ve hizmet bakımından güzel olsa da hastaları ilk karşılayan onlarla ilk buluşmayı yapan sizlersiniz. Gerek tıbbi sekreterler, gerek güvenlik, gerek temizlik elemanlarımız, gerekse idari ve teknik anlamda çalışan personelimiz hepsi vatandaşımızın daha iyi hizmet alması için canla başla çalışıyor. Sizsiz olmaz, iyi ki varsınız.” diye konuştu.

Personelin gününü kutlayan Genel Sekreter Sağlam “Sağlık hizmetimizin vatandaşımıza çık daha kaliteli ulaşması için hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız ne kadar emek veriyorsa, sizlerde en az o kadar emek veriyorsunuz. Bizler yöneticiler olarak her zaman yanınızdayız. Tebessümü hiçbir zaman yüzünüzden eksik etmeyin.” dedi. Hastanenin yemekhanesinde düzenlenen programda, performansı ve başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken personele Genel Sekreter Sağlam ve Başhekim Akgül tarafından plaket verildi.

sakarya sağlık hizmet çalışan gün kutlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Heredot     2017-05-18 En ufak hatada tehditler savuran savuma alan mobing uygulayan kapinin onune koymakla tehdit ettiginiz taseron iscilerine iyiki varsiniz demenin anlami şudur.. iyiki varsiniz bitmek tukenmek bilmeyen egolarimizi sizden baska kimin uzerinde kullaniriz asagilariz demektir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Riksli masada kalır’ denildi ama
‘Riksli masada kalır’ denildi ama
Ada treni için konuştu
Ada treni için konuştu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal