Ramazan 2018 22 Mayıs 2018 Salı

  • İMSAK 03:39
  • GÜNEŞ 05:28
  • ÖĞLE 13:00
  • İKİNDİ 16:56
  • AKŞAM 20:20
  • YATSI 22:02
  • İFTARA KALAN SÜRE

Kırat ziyaretlere başladı

Siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarıyla görüşecek olan Demokrat Parti (DP), bu kapsamda ilk ziyaretini yeni seçilen BBP Adapazarı İlçe Başkanı Eray Yeşilçimen'e yaptı.

Kırat ziyaretlere başladı

DP'lileri BBP Adapazarı İlçe Başkanı Eray Yeşilçimen ve Teşkilatlanma Başkanı Sezgin İnan karşıladı. DP Adapazarı İlçe Başkanı Hüseyin Dinçer Hürcan ve DP Erenler İlçe Başkanı Cihan Nalburoğlu misafirperverlikten memnun kaldıklarını dile getirdiler.
Toplantıda şehrin genel problemleri ve ülke siyaseti konuşuldu. Genç başkanların görüşmesinde partiler arası diyaloğun önemine vurgu yapıldı.
DP Adapazarı İlçe Başkanı Hüseyin Dinçer Hürcan "BBP ziyaretimiz bir nezaket ziyaretiydi.Partiler arası diyaloğa çok önem veriyoruz.Hepimiz Türkiye'nin yararına bir şeyler olması için mücadele ediyoruz.Bu ziyaret vesilesiyle arkadaşımız Eray Yeşilçimen'e de yeni görevinin hayırlı olmasını diliyoruz."
"Ziyaretten memnun olduğunu dile getiren BBP Adapazarı İlçe Başkanı Eray Yeşilçimen "Değerli arkadaşım DP Erenler İlçe Başkanı Cihan Nalburoglu ve Adapazarı İlçe Başkanı Hüseyin Hürcan ile ayrı partilerde mücadele etsek de hepimiz ülkemiz için çalışıyoruz. Hedefimiz ülkemizin birliği ve bütünlüğü, birlik ve bütünlük için yapılan bu ziyarete şahsım ve yönetimim adına teşekkür ediyorum diyerek en yakın zamanda iadeyi ziyaret yapacağını belirtti."
DP Erenler İlçe Başkanı Cihan Nalburboğlu "Eray Yeşilçimen Değerli bir arkadaşım yeni görevinin ona hayırlar getirmesini temenni ediyorum.Bu ziyaret benim açımdan siyasi bir ziyaret olmanın yanı sıra bir dost ziyaretiydi de.Eray Kardeşime ve yönetimine bize gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür Şahsım ve yönetimim adına teşekkür ediyorum."

sakarya demokrat parti büyük birlik partisi ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
O isimlerin üzerini neden çizdiğini açıkladı
O isimlerin üzerini neden çizdiğini açıkladı
Şehirde DEAŞ operasyonu
Şehirde DEAŞ operasyonu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal