Ramazan 2018 23 Mayıs 2018 Çarşamba

  • İMSAK 03:38
  • GÜNEŞ 05:27
  • ÖĞLE 13:00
  • İKİNDİ 16:56
  • AKŞAM 20:21
  • YATSI 22:03
  • İFTARA KALAN SÜRE

Fevzi Kılıç'tan kongre açıklaması

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden Genel Başkan seçildiği 3. Olağanüstü Genel Kongreyle ilgili açıklamalarda bulundu. Erdoğan'ın yeniden AK Parti Genel Başkanı olmasının büyük bir sevinçle karşılandığını belirten Başkan Kılıç, "Cumhurbaşkanı olduğu günden bu yana kalben yanımızda olan ancak kanunen partimizden uzak kalmak zorunda kalan Genel Başkanımızla yeniden buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlk günkü aşkla gerçekleştirdiğimiz 21 Mayıs kongresi hayırlara vesile olsun." dedi.

Fevzi Kılıç'tan kongre açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Genel Başkan olduğu kongrede AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu'nun MKYK Üyeliğine seçilmesi ve AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün'ün yeniden MDK Üyeliğine seçilmesinin teşkilatta motivasyonu arttırdığını ifaden Kılıç, "Girdiği her seçimden alnının akıyla çıkan Sakarya'mızdan kongrede MKYK ve MDK listelerine birer Milletvekili seçildi. Sayın Cumhurbaşkanımıza listede ilimize de görev verdiği için teşekkür ediyorum. Partimize çok hizmetleri bulunmuş geçmiş dönem İl Başkanımız Sayın Recep Uncuoğlu'nun AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulunda da ilimize katkıları olacağı düşüncesindeyim. Bu vesile ile MKYK'ya seçilen Milletvekilimiz Recep Uncuoğlu'nu ve MDKY'ya yeniden seçilen Milletvekilimiz Ayhan Sefer Üstün'ü de kutlarım. Allah daha büyük hizmetler nasip etsin." şeklinde konuştu.

Kongreyle birlikte görev süresi sona eren Milletvekili Şaban Dişli'ye de teşekkür eden İl Başkanı Fevzi Kılıç, "Genel Başkan Yardımcısı olduğu gündem bu yana çalışmalarımızda bizlere öncülük eden, birlik ve beraberliğimiz için çaba sarfeden Milletvekilimiz Sayın Şaban Dişli'nin önümüzdeki süreçte de Sakarya'ya hizmetleri devam edecektir. teşekkürlerimi sunuyorum. Bu vesile ile Genel Başkan Yardımcılığı görev süresi dolan Milletvekilimize teşekkürlerimi sunuyorum." ifadelerini kullandı.

ak parti sakarya il başkanı fevzi kılıç kongre açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Jandarma bölgesinde bu olaylar oldu
Jandarma bölgesinde bu olaylar oldu
Kazalarda Mart ve Nisan bilançosu: 8 ölü, 608 yaralı
Kazalarda Mart ve Nisan bilançosu: 8 ölü, 608 yaralı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal