Başarılı öğrenciler Eskişehir'i gezdi

Bahar dönemi eğitimlerini başarıyla tamamlayan Serdivan Çocuk Akademisi öğrencileri, dönem sonu etkinliği kapsamında düzenlenen Eskişehir Gezisi ile Sazova Parkı’nı gezdi.

Başarılı öğrenciler Eskişehir'i gezdi

Yıl boyunca Akademi’ye düzenli olarak devam eden öğrenciler, günlük hayatı kolaylaştıran birçok araç ve gerecin hangi bilimsel sürecin sonucunda oluştuğunu, park içerisinde yer alan Bilim ve Deney Merkezi’nde deneyerek öğrenirken Masal Şatosu, Korsan Gemisi, Nuh’un Gemisi gibi sembolik yapıları da yakından görme fırsatı buldu.

Kahramanlarımızın Ağzından Masal Dinlediler

Masallardan fırlamışçasına gerçekçi ve bir o kadar da büyüleyici olan yapılar karşısında şaşkınlıklarını gizleyemeyen minik öğrenciler, özellikle Geleneksel Türk Masallarımızda ayrı bir öneme sahip Dede Korkut, Nasrettin Hoca ve Keloğlan gibi masal kahramanlarımızın simgesel maketlerinden de öyküler dinledi.

Yeni Dönemde Farklı Aktivitelerle Çocukları Ağırlayacak

Akademi’den yapılan açıklamada; yıl boyunca gerçekleştirilen faaliyetlerde çocukların eğlenerek ve bire bir gözlemleyerek öğrenmelerinin hedeflendiği belirtilirken, çocukları yeni eğitim döneminde de farklı aktivitelerin beklediği ifade edildi.

serdivan çocuk akademi bahar dönemi gezi öğrenci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
400 kiloluk boğayı böyle kurtardılar
400 kiloluk boğayı böyle kurtardılar
Çiftlik Bank'ın yazılımcısı yakalandı!
Çiftlik Bank'ın yazılımcısı yakalandı!
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal