Hakkı Demir’de kitap okuma etkinliği

“En İyi Nasihat Örnek Olmaktır” diyerek yola çıkan Hakkı Demir Ortaokulu Kitap Kulübü Rehber Öğretmenleri Perihan Kaçmaz ve Ufuk Özer, öğrencilere kitap okumanın zevkini tattırmak için kitap okuma etkinliği düzenlediler.

Hakkı Demir’de kitap okuma etkinliği

Öğretmen, Öğrenci, Veli, Okul Aile Birliği ve Okul İdaresinin katılımıyla renklenen etkinlikte okul bahçesine konulan sandalye ve tabureler yeterli olmayınca kenarlara serilen kartonlar üzerinde ve ağaçların gölgelerinde kitap okundu. Anasınıfında öğrenim gören minikler de kendi resimli hikâye kitaplarıyla etkinliğe katıldılar.

Okul Aile Birliğinin katılımcılara çay ve limonata ikramında bulunduğu etkinliğe katılan paydaşlar 13.30 - 15.00 saatleri arasında kitap okudular. Anne ve babalarını kitap okurken gören öğrencileri aileleriyle kitap okumanın keyfini yaşadılar.

Serdivan İlçesinde görevli okul müdürlerinin de katılarak desteklediği etkinlikte öğrencilere örnek olmanın kıvancı hep birlikte yaşandı. 

Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Öğretmenlerinin kitaplarla süslediği çınar ağacının gözlere hitap ettiği etkinliğin sonunda ifade edilen memnuniyetler sonrası etkinliğin her yıl tekrarlanarak geleneksel hale getirilmesi kararlaştırıldı.

adapazarı hakkı demir ilköğretim kitap okuma etkinlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Polis bölgesinde bu olaylar oldu
Polis bölgesinde bu olaylar oldu
Ambulansı böyle bekledi
Ambulansı böyle bekledi
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal