Ramazan 2018 27 Mayıs 2018 Pazar

  • İMSAK 03:33
  • GÜNEŞ 05:25
  • ÖĞLE 13:01
  • İKİNDİ 16:57
  • AKŞAM 20:25
  • YATSI 22:08
  • İFTARA KALAN SÜRE

Stajyer avukatlara eğitim semineri

Sakarya Barosu, stajyer avukatlara eğitim semineri verildi.

Stajyer avukatlara eğitim semineri

Baro Konferans Salonunda "İcra iflas hukukunun güncel sorunları ve karşılıksız çek keşide etmek suçu ile ilgili olarak getirilen yenilikler " konulu seminer düzenlendi.

Katılımcıların büyük bir kısmını stajyer avukatların oluşturduğu seminere avukatlar da katılım gösterdi. Sunumunu Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Usul Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Murat Erdem ile Sakarya 1. İcra Hukuk Mahkemesi Hakimi Nursen Güven’in yaptığı seminer iki oturumda gerçekleştirildi.

ENİNE BOYUNA TARTIŞILDI

Avukatların ilgi ile takip ettiği seminerin ilk yarısında icra iflas hukukunun güncel sorunları ve getirilen yenilikler anlatıldı. Eğitimin İkinci yarısında ise soru cevap şeklinde geçerken avukatlar icra iflas hukuku ile ilgili sorularını enine boyuna tartışma imkanı buldular.

Staj Eğitim Merkezi Başkanı Av. Musa Adıyaman eğitim çalışmalarının devam edeceği belirterek seminere katılan tüm meslektaşlarına teşekkür etti.

“Sakarya Barosu olarak bizlere her daim destek olan üniversitemiz hocası Doç. Dr. Murat Erdemve 1. İcra Hukuk Mahkemesi Hakimi Sayın Nursen Güven’e de böylesi güncel bir konuda bizleri aydınlattıkları için çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuşan Musa Adıyaman, Staj Eğitim Merkezi Üyesi Av. Selim Tan ile birlikte Murat Erdem ve Nursen Güven’e çiçek takdim etti.

sakarya barosu stajyer avukat eğitim seminer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya'nın eksiğini Bolu giderdi
Sakarya'nın eksiğini Bolu giderdi
Yerli otomobilin üretileceği yer belli oldu
Yerli otomobilin üretileceği yer belli oldu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal