Reyon ile kasa fiyatlarını denetlediler

Erenler Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü ekipleri, Ramazan öncesi denetimlerini arttırdı. Halkın Ramazan ayını sorunsuz geçirmesi amacıyla ilçede bulanan alışveriş merkezleri denetleniyor.

Reyon ile kasa fiyatlarını denetlediler

Ramazan öncesi vatandaşlardan gelen şikâyetler doğrultusunda hareket eden ekipler özellikle süpermarketlerin indirimli ürünlerinde reyon fiyatları ile kasa fiyatlarının farklı çıkması şikâyetleri üzerine denetimlerini sıklaştırdı. Vatandaşların huzur ve güven içinde alışveriş yapabilmelerini sağlamak adına denetimlerini arttıran Erenler Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü ekipleri ilçede ki işyerlerini titizlikle inceledi. Denetimlerde özellikle gıda ürünleri kontrol edilirken, ruhsat, gramaj, etiket, son kullanma tarihi, genel hijyen ve iş yerinin temizlik durumu da kontrol edildi.

Denetim ekipleri tarafından yapılan incelemelerde hizmet standartlarına uyan işletmelere teşekkür edilirken reyon fiyatı ile kasa fiyatı farklı çıkan işyerlerine bu hataların biran önce düzeltilmesi için tutanak tutularak gerekli uyarıların yapılıp eksikliklerin giderilmesi istendi.

erenler market hal reyon kasa fark denetim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bunu yapan tazminatsız kovulur
Bunu yapan tazminatsız kovulur
MBD Sakarya, Yazıcıoğlu'nu andı
MBD Sakarya, Yazıcıoğlu'nu andı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal