Büyükşehir yatırımlarını yerinde incelediler

Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, SASKİ Hızırilyas İçmesuyu Arıtma Tesisleri, Karaman Geçici Hayvan Barınağı ve Yenikentpark’ı ziyaret ederek hem hizmetleri inceledi hem de meslekler hakkında bilgi aldılar.

Büyükşehir yatırımlarını yerinde incelediler

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen hizmet tanıtım gezileri devam ediyor. Son olarak Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Büyükşehir Belediyesi hizmetlerini yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldılar. Tanıtım gezisi ile ilgili açıklamalarda bulunan Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü Çözüm Masası Koordinatörü Taha Toplu, “Öğrenci kardeşlerimiz hem hizmetleri incelediler hem de mesleki bilgiler de edindiler” dedi.

Meslekleri tanıdılar

SASKİ’nin Hızırilyas İçmesuyu Arıtma Tesisleri’ni ziyaret eden öğrencilerin suyun musluklara geliş aşamasını yerinde görme imkanı bulduklarını söyleyen Toplu, “Büyükşehir Belediyesi olarak içmesuyu konusunda çok iddialıyız. Sakarya’da suyun musluktan içileceğini her fırsatta söylüyoruz. Öğrencilerimiz de titizlikle yürütülen işlemlerin nasıl gerçekleştiğini yerinde görerek, bu konuda bilgiye sahip oldular. Karaman Geçici Hayvan Barınağı bir sonraki durak oldu. Burada bakıma muhtaç ve kimsesiz hayvanlara yönelik gerçekleştirilen hizmetler öğrencilere yetkili personel tarafından tanıtıldı. Ayrıca minik dostlarımızla vakit geçirme imkanı da buldular. Son olarak ise Yenikentpark ziyaret edildi. Şehrimizin dört bir yanında Büyükşehir dokunuşuyla çok güzel parklar inşa edildi. Yeni yerleşim bölgesinde yer alan parkı ziyaret eden öğrencilerimiz yeşille iç içe bir ortamda soluklanma imkanı buldular. Öğrencilerimiz hem hizmetleri gezme ayrıcalığı yaşarken, yeni mesleklerle tanışmanın da fırsatını yakalamış oldular.” diye konuştu. 

saski öğrenci tesis inceleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lüks cipin bagaj kısmından eroin fışkırdı
Lüks cipin bagaj kısmından eroin fışkırdı
Flaş Adil Öksüz açıklaması
Flaş Adil Öksüz açıklaması
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal