Mithatpaşa Ortaokulu Türkiye şampiyonu oldu

Trabzon’da yapılan Ortaokullar Arası Yıldız Kızlar Atletizm Türkiye finallerinde Mithatpaşa Ortaokulu tarihi bir başarıya imza atarak 16 takım arasında Türkiye Şampiyonu oldu.

Mithatpaşa Ortaokulu Türkiye şampiyonu oldu

25-27 Mayıs 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen şampiyonada, 8 ayrı kategoride yapılan Türkiye finalinde takım halinde Türkiye 1.liğini kazanan Mithatpaşa Ortaokulu bireysel olarak ta 2 dalda Türkiye 1.liği, 2 dalda Türkiye 2.liği, 2 dalda Türkiye 3.lüğü elde etti. Takım halinde 610 puan toplayan temsilcimiz kırılması zor bir rekora imza atarak Türkiye Şampiyonu oldu ve ilimize büyük gurur yaşattı.

Okul Müdürü Feyzi Altun; “Uzun ve yorucu bir çalışma sonucu Sakarya’mıza Türkiye Şampiyonluğu getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Öncelikle hocamızı ve sporcularımızı tebrik ediyorum. Bundan sonra da böyle büyük başarıları elde etmek için çalışmaya devam edeceğiz.”dedi. Takımın antrenörü ve Beden Eğitimi Öğretmeni Atakan Gündoğdu ise; “Zor şartlar altında yaklaşık üç yıllık çalışmamızın karşılığını Türkiye Şampiyonu olarak aldık. Öncelikle sporcularımı kutluyorum. Onlara emek veren anne ve babalarına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu başarıyı, Mithatpaşa Ortaokulu’nun idareci, öğretmen, sporcu öğrencilerimiz ve velilerimizle birlikte bir bütün olarak elde ettik.” dedi.

trabzon mithatpaşa atletizm şampiyona birinci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakaryaspor'a 1 maç ceza
Sakaryaspor'a 1 maç ceza
Jandarma bölgesinde bu olaylar oldu
Jandarma bölgesinde bu olaylar oldu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal