Emekli olan arkadaşları için iftar düzenlediler

Adapazarı Belediyesi Zabıta Memurluğu, geçen hafta emekli olan 32 yıllık Zabıta Memuru olan Fedai Özdemir adına iftar düzenledi.

Emekli olan arkadaşları için iftar düzenlediler

Adapazarı Belediyesi’nde 32 yıl görev yaptıktan sonra geçen hafta emekli olan belediyenin sevilen Zabıta memuru Fedai Özdemir adına Kosova Köftecisi’nde iftar düzenlendi. İftara Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, Zabıta Müdürü Sıtkı Meyvalı ve zabıta personeli katıldı. İftar sonrası yeni emekli olan Zabıta Memuru Fedai Özdemir’e plaket veren Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, “Bu akşam çok değerli memur arkadaşımız Fedai Özdemir için bir araya geldik. Uzun süredir belediyemizde çalışan Özdemir, bu görevi süresince herkesle barışık, işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir Zabıta memurumuzdu. Yaptığı hizmetlerden dolayı kurumum ve şahsım adına teşekkür ediyor kapımızın kendisine her zaman açık olduğu belirtmek istiyorum” dedi.

HEDİYE PLAKET VE SAAT

Emekliye ayrılan Fedai Özdemir ise sevinç ve üzüntüyü bir arada yaşadığını belirterek, “Emekli olduğuma seviniyorum ama diğer taraftan da sizlerden ayrıldığıma üzülüyorum. Çünkü sizlerle birlikte olmaktan gurur duyuyorum. Hepinizin hakkını helal etmesini istiyorum” dedi. Zabıta Müdürü Sıtkı Meyvalı ise emekli olan personeli Fedai Özdemir’e bu güne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek saat hediye etti.

adapazarı zabıta emekli meslektaş iftar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hilton, Serdivan'a geliyor
Hilton, Serdivan'a geliyor
Bu kez tersi oldu! Kadın erkeği vurdu
Bu kez tersi oldu! Kadın erkeği vurdu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal