Ramazan 2018 27 Mayıs 2018 Pazar

  • İMSAK 03:33
  • GÜNEŞ 05:25
  • ÖĞLE 13:01
  • İKİNDİ 16:57
  • AKŞAM 20:25
  • YATSI 22:08
  • İFTARA KALAN SÜRE

Sihirli Sehpa İçin Mekanizmalar

Fonksiyonel kullanım alanlarında sehpaların ebat değiştirebilmesi ve yüksekliklerinin ayarlanabilmesi için sehpa mekanizması kullanımı sağlanmaktadır.

Sihirli Sehpa İçin Mekanizmalar

En standart masa tasarımlarına bile uygulanabilen bir sistem olması ile birlikte, esnek tasarım anlayışına da çok uyan bir mekanizma özelliği gösterirler. Sehpaların özellikle küçük mekanlarda çok fazla kişi için kullanıma dahil edilmesinde, sehpa mekanizması devreye girecektir.

Sehpalarda bu tarz mekanizma alternatiflerinin kullanılması ile dört kişilik standart bir sehpa 6 ya da daha fazla kişilik sehpalara dönüşebilir. Aynı şekilde alçak seviyede tasarlanmış bir orta sehpa, sehpa mekanizması yardımı ile daha yüksek bir masaya dönüşür. Farklı kullanım alanları için tek bir sehpanın biçim değiştirebilmesi, her açıdan daha verimlidir. Ayrı ayrı sehpalar almaktansa, tek bir sehpa bu şekilde fayda sağlar ve ekonomik bir seçim sağlanır. Eğer küçük bir mekanda kullanılacaksa, alandan kazanç sağlamak için de yine sehpa mekanizması çeşitlerinin faydası görülür. Sehpaların bu şekilde biçim değiştirebilmesi ve esnek bir özellik sağlaması, son dönemlerde daha modern mekanlar için aranan tasarımlar arasında sayılmasını kanıtlamaktadır. Mekanizmanın açılması ya da kapanması ile depolama alanları da  meydana gelebilir. Farklı tasarımlarında, mekanizma sayesinde sehpadan oturma alanı oluşması gibi çok fonksiyonel özellikli donatılar da bulunmaktadır.

Sehpa mekanizması, teknik olarak oldukça basit ve pratik bir şekilde kullanılabilir. İç metal aksamında yer alan menteşeler ve sistemler ile kolayca açılıp kapanma özelliği gösterirler. Hemen hemen her mekan için de uygunluk sağlar. Dış mekanda dahi kullanılabilen ürünlerdir. Dayanıklı ve sehpaya ağırlık kazandıran ürünlerdir. İçeride kaldığı için tasarımı engellemez. Farklı boyutlardaki sehpalar için aynı şekilde uyumlu sehpa mekanizması üretimi sağlanabilir. Temelinde kullanımı ve üretimi aynı malzemeler ve teknikler ile gerçekleştirilir.

Promek Mekanizma

ADRES: Hasanbey Mahallesi No:205 Akyazı / SAKARYA
TELEFON: 0 264 428 80 55

http://www.promekmekanizma.com/

 

sehpa makanizması masa mekanizması sehpa mekanizması fiyatları sihirli sehpa yapımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yerli otomobilin üretileceği yer belli oldu
Yerli otomobilin üretileceği yer belli oldu
Büyükşehir Basket çeyrek finalde veda etti
Büyükşehir Basket çeyrek finalde veda etti
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal