Şampiyonluk için konuştu

Süper Lig’e yükselen Büyükşehir Basketbol Takımı’nı tebrik eden Başkan Toçoğlu, “Süper Lig’e yükselen basketbol takımımızı tebrik ediyorum. İnşallah hep birlikte şehrimizin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz” dedi.

Şampiyonluk için konuştu

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Büyükşehir Basketbol Takımı’nın Süper Lig’e yükselmesinin ardından açıklamalarda bulundu. Takımı, teknik heyeti, yönetim kurulu üyelerini ve taraftarları tebrik eden Başkan Toçoğlu, “Basketbol takımımız Basketbol Süper Ligi’nde. Emeği geçen herkesi kutluyorum. İnşallah şehrimizin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz” dedi.

Süper Lig’deyiz

Başkan Toçoğlu, “Bu yıl çok iyi bir sezon geçirdik. Hem futbol takımımız hem de basketbol takımımız çok önemli başarılara imza attı. Futbol takımımızın ardından basketbolda da başarıyı yakaladık. Hamdolsun takımımızın bu başarısı şehrimizde bayram havası yarattı. İnşallah şehrimizde daha nice başarılara hep birlikte imza atacak, hemşerilerimizin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz. Tüm emeği geçenleri bir kez daha kutluyorum” diye konuştu.

sakarya büyükşehir basket zeki toçoğlu şampiyonluk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gözler transferde
Gözler transferde
Bu da yeni nesil mezar!
Bu da yeni nesil mezar!
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal