Şehirde bu olaylar oldu

Sakarya'da polis ve jandarma bölgelerinde yaşanan olaylar kamuoyuyla paylaşıldı.

Şehirde bu olaylar oldu

1)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI               

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 08.06.2017 günü Ozanlar mahallesi ünal ozan caddesinde meydana gelen taksirle yaralama olayı ile ilgili Şüpheli şahıs olan Ş.Ş.(E-1938) ifadesinde; Kendi sevk idaresindeki 54 EG ** plaka sayılı aracıyla ozanlar mahallesi ünal ozan caddesinde bulunan kapalı pazara alış veriş yapmak üzere gittiğini, aracını park ederken bayan bir şahsa çarptığını belirtmiştir. Müşteki şahıs olan Y.Ö.(K-1972) ın hastanede tedavisi sürmekte olup tahkikat devam etmektedir.       

2)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI               

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 07.06.2017 günü Müşteki Ü.A.(E-1994) isimli şahıs; Cumhuriyet Mah. Şal Sokakta elektrikli bisikletiyle seyir ettiğini, bir anlık dalgınlıkla dengesini kaybederek kaldırıma çarpması sonucu düşerek yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.           

3)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI               

Olay Adi                    KAYIP EŞYA             

Olay Özeti: 08.06.2017 günü Müşteki A.A.(K-1997) isimli şahıs Iphone 5 S Gold marka cep telefonunu Kentpark içerisinde kaybettiğini, telefonunun bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.            

4)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI               

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 08.06.2017 günü saat 20:30 sıralarında İ.Y.(E-1984);  sevk ve idaresindeki 54 YA ** plaka sayılı araç Süleyman Bey mahallesinden Güneşler istikametine seyir halindeyken karşıdan gelen araca çarpmamak için direksiyonu sağa kırmış ve yol kenarında yaya haldeki N.G.(K-1993) isimli şahısa çarpması neticesinde yaralamalı trafik kazası meydana gelmiş olup konu ile ilgili tahkikat devam etmektedir.          

5)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI               

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti :08.06.2017 günü saat 16:00 sıralarında Karakamış Mah. Kaynarca Yolu Üzeri Emir Dağ Mezarlığının İlerisinde Bulunan Küçük Köpü Civarı Adapazarı adresinde meydana gelen Taksirle Yaralama Olayı ile ilgili olarak E.Y.(K-1980) isimli şahsın kullanmış olduğu 54 BD ** plaka sayılı araç, yolun kenarında bulunan beton elektrik direğine çarptığı, araç içerisinde bulunan, S.Y.(K-2007), İ.A.(K-1956), M.E.A.(E-2008) ve E.Y. isimli şahıslar hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış, olay ile ilgili tahkikat devam etmektedir.             

6)         Birimi              SAKARYA - ARİFİYE          

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 06.06.2017 günü Arifbey Mahallesi Kudus Caddesi (Miraç Fırını Önünde) meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Şüpheli/Müşteki N.A.(E-1979) isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 SA ** plaka sayılı aracı ile Sapanca'dan Arifiye'ye seyir halinde bulunduğunu, Miraç fırınının bulunduğu yerde döneceği sırada yaya vaziyette yolun karşısına geçmeye çalışan Mağdur S.B.(K-2001) ye çarpması sonucu çocuğun yere düştüğünü beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.   

7)         Birimi              SAKARYA - ARİFİYE          

Olay Adi                    İŞ KAZASI      

Olay Özeti: 07.06.2017 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki H.G.(E-1985) isimli şahıs; çalıştığı sırada ayağının yerdeki yağ mazgalına takılarak burkulması sonucu yaralandığını, hastaneye giderek gerekli tedavisini olduğunu, olay ile ilgili kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.              

8)         Birimi              SAKARYA - ARİFİYE          

Olay Adi                    İŞ KAZASI      

Olay Özeti: 09.05.2017 günü Müşteki Y.Ç.(E-1994) isimli şahıs; Arifiye 1.OSB K.A. fabrikasında tezgah üzerinde cam bağladığı ipin kopması sonucu dengesini kaybederek elinden hafif şekilde yaralandığını, hastaneye giderek tedavisinin tamamlandığını, dava ve şikayeti bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.    

9)         Birimi              SAKARYA - ARİFİYE          

Olay Adi                    İŞ KAZASI      

Olay Özeti: 03.06.2017 günü E.O. adlı işyerinde meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki A.Ç.(E-1997) isimli şahıs kaynak bölümünde çalıştığını, hat üzerindeki otobüsün pimlerini çıkartmak istediğini, dalgınlıkla parmağını aparatın arasına sıkıştırması sonucu yaralandığını, olay ile ilgili kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.   

10)       Birimi              SAKARYA - ARİFİYE          

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 08.06.2017 günü saat:19:40 sıralarında D - 650 karayolu üzerinde meydana gelen taksirle yaralanma olayı ile ilgili olarak 34 RFC ** plaka sayılı araçın sürücüsü olan C.K.(E-1993) isimli şahıs; önünde bulunan 59 AB ** dorse plaka ve 59 AB ** çekiçi plakalı S.A.(E-1979) isimli şahsın kullanmış olduğu TIR ın sağ tarafa dönüş yapacağı sırada sağ tarafından giriş yaparak Tır ın sağ depo kısmından çarparak kaza meydana gelmiş, bu kazadan dolayı araçta bulunan Ü.Z. isimli bayan şahıs yaralanarak hastaneye kaldırılarak ameliyata alınmıştır. Sürücülerin vermiş olduğu ifadeler doğrultusunda olay ile ilgili evrak ikmalen gönderilecektir.             

11)       Birimi              SAKARYA - ERENLER        

Olay Adi                    KAYIP EŞYA             

Olay Özeti: 07.06.2017 günü Erenler Küpçüler Mahallesinde meydana gelen olay ile ilgili Müşteki H.A.(E-1969) isimli şahıs kendisine ait olan Samsung GP00FQ 5532 G model cep telefonunu kayıp ettiğini, telefonunun bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.      

12)       Birimi              SAKARYA - ERENLER        

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 08.06.2017 günü Erenler Merkez Mahallesi Uluyol Caddesi Zırhlıoğlu isimli işyerinin karşısında bulunan Kavşakta meydana gelen Yaralamalı Trafik kazası ile ilgili Müşteki S.A.(E-1993) isimli şahıs; kullanmış olduğu 54 YD ** plakalı araç ile Şüpheli H.Ç.(E-1985) isimli şahsın kullanmış olduğu 54 B ** plakalı aracın çarpışması sonucu kaza olayının meydana geldiğini, diğer araç sürücüsü olan H.Ç. dan davacı olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.           

13)       Birimi              SAKARYA - HENDEK          

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 07.06.2017 günü Bayraktepe Mahallesinde meydana gelen Trafik kazası olay ile ilgili Müşteki R.T.(E-1929) isimli şahıs kendisinin yaya olarak yürüdüğünü, elektrikli bisikleti ile S.S.Ç. K.A.(E-2003) isimli çocuğun kendisine çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.    

14)       Birimi              SAKARYA - SAPANCA        

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 08.06.2017 günü 20.15 sıralarında Gazipaşa Mahallesinde İzmit Caddesi üzerinde meydana gelen Taksirle Yaralama(Trafik Kazası) olayıyla ilgili, Müşteki-Şüpheli B.K.(E-1990)' un alınan ifadesinde; 08.06.2017 günü 20.00 sıralarında kendi sevk ve idaresindeki 41 B ** plaka sayılı araçla İzmit' ten Sakarya istikametine doğru T.A., K.K., E.I. ile birlikte seyir halindeyken, Sapanca İlçe Hastanesi Işıklı kavşağına geldiğinde yeşil ışığın yandığını, kavşaktan sola sinyal verip U dönüşü yapmak isterken aynı istikametten gelen motosikleti fark edemediğini ve bu motosikletin kendi aracının sol ön tarafına çarptığını, daha sonra kendi imkanlarımıyla Sapanca İlçe Hastanesine geçtiklerini, konuyla ilgili kimseden dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiştir. Olayla ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir. 

 

 

1)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI              

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti : 09.06.2017 günü meydana gelen " Taksirle Yaralama " olayı ile ilgili olarak şüpheli H.K.(K-1973) vermiş olduğu ifadesinde:    sevk ve idaresindeki 34 ** *** plaka sayılı aracı ile ofis mevkiinde seyir halinde iken trafik ışıklarının bulunduğu yere geldiğinde  ışıklardan son anda geçtiğini  o esnada karşıya geçmekte olan ismini bilmediği  bir bayana çarptığını,  kendi aracı ile S.E.A.Hastanesine götürdüğünü beyan etmiştir.        

2)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI              

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti    : 09.06.2017 günü  Mithatpaşa Mah. Milli Egemenlik cad. 3. geçitte meydana gelen kazada T.Ç.(K-1986) ve B.Ç.(E-1984) hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmış. Diğer araç sürücüsü S.Y.(E-1954) yaralanmamış, olay ile tahkikata başlanılmıştır.          

3)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI              

Olay Adi                    KAYIP ŞAHIS            

Olay Özeti  : 09.06.2017 günü polis merkezine gelen 15 Temmuz mah. öğretmen olarak çalışmakta olan F.A.(K-1992) isimli bayan 08.06.2017 günü saat:18:00 sıralarında  B.K.H.(E-1999) isimli yabancı uyruklu çocuğun yurtta olmadığını beyan etmiş olup,tahkikata başlanılmıştır.            

4)         Birimi              SAKARYA - ARİFİYE         

Olay Adi                    İŞ KAZASI      

Olay Özeti : Toyota Acil Yardım Hastanesince tanzim edilen genel adli muayene formu ile ilgili olarak,  Arifiye Hanlı Köy Mah. meydana gelen iş kazasında Müşteki M.K.(E-1982), işyerinde sandığın içinden malzemeyi çıkartıp tezgahın üzerine koyduğu esnada belinin ağrıması sonucu hafif şekilde yaralandığı, hastanede tedavisinin tamamlandığını belirterek sorumlusu M.S.(E-1972)' de aynı yönde beyanda bulunmuş; tahkikata başlanılmıştır.              

5)         Birimi              SAKARYA - ERENLER       

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti   :  10.05.2017 günü saat:15.52 sıralarında Erenler Dilmen Mahallesi Sakarbaba caddesi üzerinde faliyet gösteren market isimli işyerinde sigortalı işçi olarak çalışan Müşteki E.A.(E-1984) isimli şahsın sağ ayağının üzerine palet düşmesi sonucu yaralandığını hastaneye giderek tedavi olduğunu bunun kendi hatasından olduğunu şu an işinin başında olduğunu kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını anlaşılmış, hazırlanan tahkikat evrağı ikmalen gönderilmiştir.              

6)         Birimi              SAKARYA - ERENLER       

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti   :  25.05.2017 günü  Erenler Yeni Mah. ikamet eden Müşteki E.Ö.(E-1984), cocuğu olan E.Ö.(K-2012) 'in  ikamette ailece yer sofrasında kahvaltı yaptıkları sırada yerde bulunan çaydanlığın kızının ayağının takılması sonucu  yanık meydana geldiği  tedavisini  yaptırdığını kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, Hazırlanan tahkikat evrağı ikmalen gönderilmiştir.     

7)         Birimi              SAKARYA - SERDİVAN     

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti : 09.06.2017 günü saat:12.00 sıralarında Serdivan Bağlar mah. cadde kavşağında Sürücü B.F.F.(E-1986) idaresindeki 54 ** *** plakalı motorsiklet ile B.A.(E-1971) idaresindeki 54 ** *** plakalı aracın çarpışması neticesi, B.F.F. yaralanmış ve ayakta tedavi görmüş, , her iki sürücü de beyanlarında dava ve şikayetlerinin olmadığını beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikata devam edilmektedir.           

8)         Birimi              SAKARYA - HENDEK         

Olay Adi                    KAYIP ŞAHIS            

Olay Özeti : 08.06.2017 günü  Polis Merkezine gelen          Müşteki N.A.(K-1974)'in alınan ifadesinde;  oğlu E.A.(E-2001)'in ikametten ayrılmak suretiyle kayıp olduğunu, oğlunun hayatından endişe ettiğini, oğlunun kaybolmasından dolayı kimse hakkında davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir.        Konu hakkında hazırlanan tahkikat evrakı yazımız ekinde ikmalen gönderilecektir.         

9)         Birimi              SAKARYA - KARASU         

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti : 08/06/2017 günü meydana gelen  Trafik kazası olayı ile ilgili olarak  Şüpheli A.Ç.(E-1965) isimli şahıs Batı Karadeniz Cd. üzerinde idaresinde bulunan 54 ** *** plaka sayılı aracı ile seyir halinde olduğu esnada ışıklandırma  olmayan yolda birden karşısında bir şahsın belirdiğini, yayaya çarpmamak için fren ve sonrasında manevra yaptığını  aracının sağ aynası ile şahısa çarptığını beyan etmiş, Müşteki N.A.(E-1949) isimli şahıs kaldırıldığı Karasu Devlet Hastanesinden, S.Y.D.H'ne sevk olmuş, olay günün nöbetçi C.Savcısına bildirilmiş alınan talimatlar doğrultusunda tahkikata başlanmıştır.             

10)       Birimi              SAKARYA - SAPANCA       

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti  : 08.06.2017 günü  meydana gelen Taksirle Yaralama Trafik Kazası olayıyla             Mağdur S.İ.(E-1991)' un alınan ifadesinde;kendi sevk ve idaresindeki 39 ** *** plaka sayılı çalıştığı iş yerine ait motosikletle yanık istikametinden Sapanca istikametine doğru Sapanca Yolu  üzerinde seyir halindeyken K.I. isimli işyeri önüne geldiğinde motosikletin kaydığını ve virajı alamayarak motosikletin  devrildiğini,gözümü açtığımda hastanede olduğunu, Hastanede tedavileri tamamlandıktan sonra taburcu olduğunu,konuyla ilgili kimseden dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş; olayla ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.       

11)       Birimi              SAKARYA - SÖĞÜTLÜ       

Olay Adi                    KAYIP ŞAHIS            

Olay Özeti  : 07.06.2017 günü meydana gelen kayıp şahıs olayı ile ilgili   Müşteki R.K.(E-1987)’ ın alınan beyanında: eşi G.K.(K-1989)’ ın Adapazarı merkezine gidip mendil satışı yaptığını. 07.06.2017 günü saat: 11:00 sıralarında evden çıktığını ancak akşam saat 18:00 sıralarında eve gelmesi gerekirken eve gelmediğini kendi imkanları ile eşinin gidebileceği yerleri aradıklarını ancak bulamadıklarını, eşinin hayatından endişe ettiğini daha önceden hiç kaybolmadığını, Peltek konuşmasının dışında başka bir engelinin olmadığını eşinin okur yazar olmadığını ve eşinin bulunmasını istediğini beyan etmiş; tahkikata başlanılmıştır.            

 

 

1)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI               

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 09.06.2017 günü Çökekler Mah. Ankara Caddesi üzerinde meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili Müşteki/Şüpheli M.Ö.(E-1995) isimli şahıs; önünde seyir halinde olan aracın birden durması sonucu frene basmasına rağmen sevk ve idaresindeki aracı durduramayarak önündeki araca çarptığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, diğer arac sürücüsü E.C.B.(E-1997) ise aracı ile seyir halindeyken önüne tanımadığı çeşitli vatandaşların yola çıkması sonucu ani fren yaparak durduğunu, arkadaki aracın kendi sevk ve idaresindeki aracına çarptığını, davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.    

2)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI               

Olay Adi                    İŞ KAZASI      

Olay Özeti: 07.04.2017 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki Ş.D.(E-1977) isimli şahıs; Tekeler Mah. Çevreyolu Cadesi No:134 sayılı adreste bulunan H.Y. İnşaatta malzemelerin satış yapıldığı yerde çalıştığını, iş yerinde malzemelerinden birini kaldırırken ayağına düşürmesi sonucu yaralandığını, Hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.    

3)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI               

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 10.06.2017 günü Maltepe Mah. Maltepe Caddesinde meydana gelen kaza olayı ile ilgili sürücü Müşteki/Şüpheli İ.T.(E-1994) ve araçta yolcu olarak bulunan Müşteki Ö.A. isimli şahısların yaralandığı bildirilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.             

4)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI               

Olay Adi                    KASTEN YARALAMA        

Olay Özeti: 10.06.2017 günü Müşteki/Şüpheli İ.S.(E-1980) isimli şahıs; komşusu olan dolmuş şoförü Şüpheli/Müşteki Ö.Ö.(E-1976) ile Orta Mah. Duraklarda karşılaştıklarını, aralarının bozuk olmasından dolayı kavga ettiklerini, olay ile ilgili bir birlerindin şikayetçi olduklarını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.              

5)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI               

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti:10.06.2017 günü saat:19.00 sıralarında Mağdure G.Ç.(K-1999)'in yolcu olarak bulunduğu babası D.A.Ç.(E-1969) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 ZH ** plaka sayılı araç ile R.B.(E-1981) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 BA ** plaka sayılı aracın Dağdibi Mah. Karasu Yolu üzeri Dağdibi Kavşağında karışmış oldukları kaza neticesinde, yaşı küçük mağdure G.Ç.'in "Hayati Tehlike Arz Etmeyecek" şekilde yaralanması ile ilgili tahkikat devam etmektedir.     

6)         Birimi              SAKARYA - ARİFİYE          

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 04.06.2017 günü Hanlı Merkez Mahallesi Eskişehir Caddesi Zabıta noktasında meydana gelen Taksirle yaralama olayı ile ilgili Müşteki Ü.Y.(K-1965) isimli şahıs; oğlu R.Y.'ın sevk ve idaresinde bulunan 54 SG ** plaka sayılı araç ile seyir halinde oldukları sırada oğlunun aracı trafikten kaynaklı duvara sürtmesi sonucu kaza olayının meydana geldiğini, kontrol amaçlı kendisinin ve torunu E.Y.(K-2002)'ın hastaneye gittiklerini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.              

7)         Birimi              SAKARYA - ERENLER        

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 31.05.2017 günü Erenler Yeşiltepe Fatih caddesinde ikamet eden Müşteki H.T.T.(K-1987) isimli şahıs; oğlu olan B.Y.T.(E-2014) in ikametin yanında bulunan ve bahçe duvarı olarak kullanılan araç lastiklerinin bulunduğu yerden düşmesi sonucu yaralandığını, hemen hastaneye götürdüğünü ve tedavisini yaptırdığını oğlunun şuan sağlık durumunun iyi olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.            

8)         Birimi              SAKARYA - ERENLER        

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 26.05.2017 günü saat 23:30 sıralarında Erenler Mahallesi Değirmen Caddesi üzerinde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Mağdur K.C.R.(E-2000) isimli şahsın E.C.K. vekaletinde alınan beyanında; şahıs Değirmen Caddesi üzerinde camiiden geldiği esnada yola kontrolsüz çıkması nedeni ile plakasını almadığı beyaz renkli megan marka bir aracın bisikletinin arka tarafına çarptığını, çarpmanın etkisi ile yere düştüğünü, olayın tamamı ile kendi dikkatsizliği nedeni ile olduğunu kimseden Şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Konu ile ilgili olarak tahkikata başlanılmıştır.           

9)         Birimi              SAKARYA - ERENLER        

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 05.06.2017 günü saat 09:50 sıralarında Pirahmet Mahallesinde bulunün A.P. isimli iş yerinde gerçekleşen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki M.Y.(E-1975) isimli şahsın alınan beyanında; iş yerinde yaklaşık 10 kilo ağırlığında olan 02 mm'lik büklüm sacı diye tabir edilen sacın ayağınını sağ başparmağına düşmesi nedeni ile yaralandığını ve hastaneye giderek tedavisini olduğunu şuanda sağlık durumunun iyi olduğunu, olayda herhangi bir kimsenin hatası olmadığını ve olay dolayısı ile kimseden Davacı ve Şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.           

10)       Birimi              SAKARYA - SERDİVAN      

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 09.06.2017 günü Sererdivan Kampüs istikametinden Kalem kavşağını geçtikten yaklaşık 15 metre sonra Şüpheli/Müşteki M.H.H.(E-1996) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 DZ ** plakalı aracın kaldırımdan yola indiği bildirilen yaya Müşteki İ.M.'ye çarpması neticesi yaralanan İ.M.'nin halen Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi servisinde yatan hasta olarak tedavisinin devam ettiği anlaşılmış, sürücü M.H.H. olay ile ilgili dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.   

11)       Birimi              SAKARYA - SERDİVAN      

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 05.06.2017 günü Agora avm içerisinde elektrikçi olarak çalışan müşteki A.B.(E-1985), kaza ile kendi kendini yaralamış, şahıs kendi imkanı ile hastaneye giderek tedavi akabinde taburcu edilmiş, şahıs alınan ifadesinde olayın kaza ile olduğunu beyanla davacı olmamış evrak ikmalen gönderilecektir.    

12)       Birimi              SAKARYA - SERDİVAN      

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 02.06.2017 günü saat:16.50 sularında Kahraman sokak üzerinde meydana gelen yaralamalı trafik kazası olayında müşteki Y.E.Ö.(E-1988); kullanmakta olduğu 77 DA ** plakalı motosikleti ile seyir halinde iken 34 MAE ** plakalı araca çarpmamak için fren yapıp düştüğünü ve yaralandığını, hastanede tedavi olarak taburcu edildiğini, olayın kaza ile olduğunu, davacı olmadığını beyan etmiş, olay ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.        

13)       Birimi              SAKARYA - HENDEK          

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti:  10.06.2017 günü saat:17:00 sıralarında Rasimpaşa mahallesi nokta büfe önünde yaralamalı Trafik kazası meydana geldiği bildirilmesi üzerine, olay mahallinde kazimiye istikametinden gelen sürücülüğünü O.B.(E-1986)'in kullandığı 54 YC ** plakalı kamyonet ile Cezaevi istikametinden gelen sürücülüğünü C.K.(E-1975)'ın yaptığı 54 KV ** plakalı araçlar yaralamalı trafik kazasına karışmış, 54 KV ** plakalı araç içerisinde bulunan C.K.(K-2009), U.P.(E-2006), C.K.(K-2007), Y.Y. isimli yaşı küçük çocuklar tedbir amaçlı Hendek Devlet Hastanesinde tedavileri yaptırılmış, her iki araç sürücüsününde doktor ve alkol muayeneleri yaptırılmış her iki araç sürücüsü de 0.00 promil alkolsüzdün şeklinde rapor hazınlanmış, Konu ile ilgili olarak tahkikat hazırlanmıştır.         

14)       Birimi              SAKARYA - KAYNARCA               

Olay Adi                    İŞ KAZASI      

Olay Özeti: 10.06.2017 günü Müşteki N.T.(E-1972) isimli şahıs N.G. isimli işyerinin yem üretim ünitesinde yerden yaklaşık 2.5 metre yüksekte bulunan demir profilden yapılmış yem karma havuzu diye tabir edilen yerde yem katkı maddesini demir profile sabit şekilde bulunan kepçe ile aldıklarını, kepçenin piminin çıktığını, pimi çekiçle yerine çakmak istediği sırada dengesini kaybederek 2.5 metre yükseklikten yem karma havuzuna düşerek yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili hangi bir şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.           

15)       Birimi              SAKARYA - PAMUKOVA               

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti :10.06.2017 Günü Saat:17.00 Sıralarında İ.S.(E-1929) ile yapılan görüşmede; Atatürk bulvarı Dörtyol kavşağı isimli yerde yolun karşısına geçerken 11 EH ** Renault marka aracın kendisine çarptığını, şikayetinin olmadığını beyan etmiştir. Konu ile ilgili olarak tahkikata başlanmıştır.       

 

 

GÜNLÜK OLAYLAR BÜLTENİ

 

1)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI               

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 11.06.2017 günü saat:15:00 sıralarında meydana gelen taksirle yaralama( yaralamalı trafik kazası ) olayı ile ilgili olarak Polis Merkezi Amirliğimizde ifadesi alınan G.Ç.(K-1983) kuzeninin eşi olan A.Ş. adına kayıtlı 34 ** *** plaka sayılı araçla karasu istikametinden istanbul istikametine gittiği esnada yağcılar mahallesi sapağa geldiğinde yolun sol şeridinde kamyon olduğu için ışığı göremediğini bu nedenle anayola çıktığını ve o sırada yolun sağından gelen ekobise çarptığını, çarpmanın etkisiyle ekobis sürücüsünün yaralandığını kendisininde hemen 112 acil ekiplerine haber verdiğini olayla ilgili kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.                

2)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI               

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 11.06.2017 günü Müşteki S.A.A.(E-1970) çalışmakta olduğu Aygünler Kereste isimli işyerinde çam ağacını yuvarlayarak çekmek istediği esnada ayak parmağının üzerine geldiğini, kontrol amaçlı hastaneye gittiğini, olayın işyeri ile bir ilgisinin olmadığını tamamen kendi dalgınlığı sonucu meydana geldiğini ve kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.          

 

1)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI               

Olay Adi                    İŞ KAZASI      

Olay Özeti: 15.01.2017 günü meydana gelen İŞ KAZASI olayı ile ilgili Müşteki M.Y.(E-1959) isimli şahıs Yağcılar Mah. Kumköy yolu üzerinde bulunan çalışmakta olduğu inşaatta boynunun arkasına 5*10 luk ağaç kütüğü düştüğünü, olayın havanın rüzgarlı olmasından dolayı kaynaklandığını, işyerinin bir kusuru olmadığını, sağlık durumumunun iyi olduğunu, ayrıca konuyla ilgili olanak şikayetinin olmadığını belirtmesi üzerine tahkikata başlanmıştır.                  

2)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI              

Olay Adi                    İŞ KAZASI      

Olay Özeti: 02.06.2017 günü Yenikent devlet hastanesinde meydana gelen iş kazıs ile ilgili müşteki R.D.(E-1980) ifadesinde olay günü ameliyathaneye hasta götürürken sol el üç parmağı sedyeye sıkıştırması sonucu hafif şekilde yaralandığını, kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.              

3)         Birimi              SAKARYA - ARİFİYE         

Olay Adi                    İŞ KAZASI      

Olay Özeti: 01.06.2017 günü Arifiye Hanlı 1.OSB'de bulunan işyerinde meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili müşteki S.S.(K-1978) eritme makinasında çalışırken baskı presini kaldırma indirme esnasında dikkatsizliği neticesi parmağının sıkışması sonucu hafif şekilde yaralandığını, dava ve şikayeti bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.           

4)         Birimi              SAKARYA - SERDİVAN     

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti:     09.06.2017 günü saat:14.30 sıralarında B.T.(E-1986) sevk ve idaresindeki 54 ** *** plakalı araçla çarşı istikametinden Serdivan istikametine seyri esnasında Serdivan Çark caddesi market tarafından gelen yaşı küçük yaya Mağdure E.K.(E-2002)'a çarpması neticesi hayati tehlike arzetmeyecek ve BTM ile giderilir şekilde yaralanmasına sebebiyet vermiş, sürücünün ise alkolsüz olduğu anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.              

5)         Birimi              SAKARYA - SERDİVAN     

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti:    11.06.2017 günü saat 16.40 sıralarında M.B.(E-1997) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ** *** plakalı aracın Aralık mah. devrilmesi sonucu araçta bulunan A.R.S. hafif şekilde yaralanmış, konu ile ilgili olarak adli tahkakata başlanılmıştır.    

6)         Birimi              SAKARYA - SERDİVAN     

Olay Adi                    İŞ KAZASI      

Olay Özeti:     06.06.2017 günü saat:14.00  sıralarında Serdivan İstiklal Mah. bir dairede fayans keserken kesilen fayansın sol koluma isabet edip kesi oluşturması neticesi yaralanan Müşteki H.A.(E-1998) beyanında özetle; olayın kendi dikkatsizliğinden meydana geldiğini, kimsenin kusurunun olmadığını, dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, olay ile ilgili tahkikata başalnılmıştır.     

7)         Birimi              SAKARYA - HENDEK         

Olay Adi                    İŞ KAZASI      

Olay Özeti: 30.05.2017 Günü Müşteki Y.A.(E-1971) isimli şahıs Yeni Mahallede bulunan Fabrikada boru profillerini paketleme yaptığı sırada dengesinin kaybederek sağ dizinin üstüne düştüğünü, hafif şekilde yaralandığını, işyerindeki diğer arkadaşlarının yardımıyla Hendek Devlet Hastanesine götürüldüğünü, burada gerekli tedavisini yaptırdığını,şu an sağlık durumunun iyi olduğunu, bu olayla ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığnı beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.    

8)         Birimi              SAKARYA - HENDEK         

Olay Adi                    İŞ KAZASI      

Olay Özeti: 04.06.2017 Günü N.K.(K-1975) isimli şahıs çalışmış olduğu işyerinde mutfak bölümünde ekmekleri kesmekte olduğu esnada elindeki bıçağı bir anlık dikkatsizliğinden kaydırarak sol el sol sırça parmağını kestiğini, olaydan sonra işyerindeki arkadaşının yardımıyla Hendek Devlet Hastanesine giderek gerekli tedavisini yaptırdığını, şu an sağlık durumunun iyi olduğunu, olayla ilgili olarak kimseden davacı v eşikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.          

9)         Birimi              SAKARYA - HENDEK         

Olay Adi                    İŞ KAZASI      

Olay Özeti:     11.06.2017 günü saat.21.35 sıralarında Polis merkezine gelen ve hakkında Hendek Devlet Hastanesince 09.06.2017 tarih Rapor ile iş kazası olarak adli rapor düzenlenen Ü.B.(E-1974) isimli şahsın işyerinde ayağının kayması sonucu düşerek sol dizinden yaralanması olayı ile ilgili; Müşteki Ü.B.'nın alınan ifadesinde; kendisinin  fabrikada isçi olarak çalıştığını, 09.06.2017 günü saat.01.30 sıralarında işyerinde pakatleme malzemesi üzerinde bulunan malzemeleri çevirdiği sırada ayağının kayması sonucu düşerek sol dizini yere vurduğunu, kendi imkanları ile yerden kaltığını bir süre sonra ayağından ağrının artması sonucu hastaneye gidirek gerekli tedavisini yaptırdığını, kazada işyerinin suçu olmadığını, kazanın tamamen kendi hatasından kaynaklandığını, kazadan dolayı yaralanmasından dolayı kimse hakkında davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş; olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.    

10)       Birimi              SAKARYA - HENDEK          

Olay Adi                    İŞ KAZASI      

Olay Özeti:   11.06.2017 günü saat. 22.25 sıralarında Polis merkezine gelen ve hakkında Hendek Devlet Hastanesince 23.05.2017 tarih iş kazası olarak adli rapor düzenlenen Y.E.D.(E-1986) isimli şahsın çalıştığı esnada sağ gözüne çapak kaçması sonucu yaralanması olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.         

11)       Birimi              SAKARYA - KARASU         

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 11.06.2017 günü Ankara Cd meydana gelen Trafik Kazası olayı ile ilgili olarak 54 ** *** palaka sayılı araç sürücüsü M.Ö. isimli şahıs yolun sağ tarafından karşıya yaya olarak geçmekte olan B.İ.(E-2000) isimli şahısa çarpması sonucu olayın meydana geldiği anlaşılmış, Mağdur B.İ. isimli şahıs S.E.A.H'ne sevk olduğundan ifadesi alınamamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.     

12)       Birimi              SAKARYA - SAPANCA       

Olay Adi                    İŞ KAZASI      

Olay Özeti: 09.06.2017 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Mağdur B.M.(E-1988) fabrikada taşlama makinesinde çalışırken makinenin ayarını yapmak için kapağını açtığını, gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra kapağı kapatırken sol el baş parmağının kapağın arasında sıkıştığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.    

13)       Birimi              SAKARYA - SAPANCA       

Olay Adi                    İŞ KAZASI      

Olay Özeti 08/06/2017 günü saat 10:15 sıralarında meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Mağdur E.B.(K-1999)  iş yerinde çalışır iken oruçlu olduğu için başının döndüğünü, işyerinde bir üst kata çıkarken bir ara arkadaşı N.E.' a başım dönüyor demesi ile merdivenlerden aşağı doğru düştüğünü, işyerine gelen ambulans ile Sapanca İlçe Hastanesine gittiğini, gerekli tedavisinin ardından taburcu olduğunu, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.   

14)       Birimi              SAKARYA - SAPANCA       

Olay Adi                    İŞ KAZASI       

Olay Özeti: 10/06/2017 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Mağdur Y.E.(E-1980)' ın alınan ifadesinde; 2 aydır Sapanca' da bulunan Fabrikada sigortalı olarak çalıştığını, fabrikanın giriş kapısından içeri girerken demir kapıyı açtıktan sonra kapı kapanırken sağ elinin kapının arasında sıkıştığını, kontrol için Sapanca İlçe Hastanesine gittiğini, gerekli tedavisinin ardından taburcu olduğunu, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.           

 

 

 

1)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI - Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği              

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 10.06.2017 günü meydana gelen olay ile ilgili Müşteki F.A.S.(E.1978) isimli şahıs kendisinin dengesini kaybederek balkondan aşağı düşmesi sonucu yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.          

2)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI - Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği              

Olay Adi                    KAYIP ŞAHIS            

Olay Özeti: 12.06.2017 günü Müşteki N.S.(E.1973) isimli şahıs il dışında bulunduğu sırada eşi olan S.S.(K.1979)'nin mahallede ikamet eden bir arkadaşına sahur yapmak amacı ile evden ayrıldığını, eşiniN gitmiş olabileceği tüm yerlerde yaptığı araştırmaya rağmen bulamadığını, eşinin kayıp olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.    

3)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI - Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği              

Olay Adi                    MALA ZARAR VERME       

Olay Özeti: 12.06.2017 günü meydana gelen Mala Zarar Verme olayı ile ilgili Müşteki/Şüpheli E.K.(E.1990) isimli şahıs araç kiralama şirketinin üzerine kayıtlı sevk ve idaresindeki 34 ** ** plaka sayılı araç ile Sabahattin Zaim bulvarı üzerinde sağ ön kapısı açık bir şekilde geri geri gelmek istediğini, aracın sağ kapısını reklam direğine çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiğini, olay ile ilgili kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.            

4)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI - Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği              

Olay Adi                    MALA ZARAR VERME       

Olay Özeti: 12.06.2017 günü Müşteki O.Y.(E.1959) isimli şahıs R *** **** Plaka sayılı aracını Şirinevler Mah. Adnan Menderes Cad. üzerine park ettiğini, daha sonra aracının yanına geldiğinde dikiz aynasının kırılmış olduğunu fark ettiğini, dikiz aynasına zarar veren şahıs veya şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.   

5)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI - Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği              

Olay Adi                    KAYIP EŞYA             

Olay Özeti: 12.06.2017 günü Müşteki M.K.(K.1977) isimli şahıs Samsung Galaxy J7 marka cep telefonunu kaybettiğini, telefonu tam olarak nerede kaybettiğini hatırlamadığını, telefonunu bularak şahsına teslim etmeyen ve kullanan şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.                 

6)                Birimi       SAKARYA - ADAPAZARI - Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği              

Olay Adi                    KAYIP ŞAHIS            

Olay Özeti: 06.06.2017 günü Müşteki M.Ö.(E.1976) isimli şahıs kardeşi V.Ö.(E.1978)'nün ikametine gelmediğini ve kayıp olduğunu, kardeşi V.Ö. isimli şahsın başına gelebilecek harhangi bir durumda sorulmuluardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.        

7)                  Birimi                SAKARYA - ADAPAZARI - Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği              

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 12.06.2017 günü İsmet İnönü Caddesi üzerinden Tuzla Mahallesi istikametine gitmekte olan Müşteki/Şüpheli D.H.U.(E.1992) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ** ** plaka sayılı aracın tekerinin bankete sürtmesi neticesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybederek şehir merkezi istikametindeki şeride geçmesi ile karşı şeritten şehir merkezine gelmekte gelen Müşteki/Şüpheli Ş.K.(E.1991) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 16 ** ** plaka sayılı araca çarpması sonucu her iki araç sürücüsünün Hayati Tehlike Arz Etmeyecek şekilde yaralandığı anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.             

8)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI - Yenikent Polis Merkezi Amirliği       

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 11.06.2017 günü Karakamış Mah. Sebahattin Zaim Bulvarı Kale Düğün Salonu Önünde Meydana gelen Taksirle Yaralama Olayı ile ilgili Müşteki/Şüpheli İ.C.K.(E.1988) isimli şahıs kullanmış olduğu 54 ** ** plaka sayılı kamyoneti ile Adapazarı Merkezden Evrenköy Mahallesi istikametine doğru seyir halinde olduğunu, Kale Düğün Salonu Önündeki kavşakta Müşteki/Şüpheli G.Y.(E.1943) isimli şahsın kullandığı 54 ** ** plaka sayılı araca çarpması sonucu G.Y. isimli şahsın kullandığı aracı önünde bulunan Müşteki/Şüpheli K.T.(E.1970) isimli şahsın kullanmış olduğu 54 ** ** plaka sayılı araca çarptığını, olayda G.Y. isimli şahıs ile 54 ** ** plaka sayılı araç içinde bulunan Müşteki F.D.(E1989) isimli şahsın hafif şekilde yaralandığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.    

9)         Birimi              SAKARYA - ADAPAZARI - Yenikent Polis Merkezi Amirliği       

Olay Adi                    KAYIP EŞYA             

Olay Özeti: 12.06.2017 günü Müşteki A.G.(E.1956) isimli şahıs 15 Temmuz Camili Mah. sayılı yerde cüzdanını kaybettiğini, cüzdanının bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.    

10)       Birimi              SAKARYA - SERDİVAN - Serdivan Polis Merkezi Amirliği          

Olay Adi                    KAYIP EŞYA             

Olay Özeti: 12.06.2017 günü Müşteki A.T.(E.1994) isimli şahıs ikametinde izin belgesinin kayıp olduğu fark ettiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.    

11)       Birimi              SAKARYA - ERENLER - Dumlupınar Polis Merkezi Amirliği        

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 05.06.2017 günü Erenler Yeni Mahalle Sakarya Caddesi üzerinde faaliyet gösteren E.S. isimli yerde meydana gelen olay ile ilgili Müşteki S.K.(E.1974) isimli şahıs hayvan kesimi yaptığı sırada hayvanın ayağıyla vurması üzerine elindeki bıçağın sağ el avuç içi ile parmağını kestiğini, hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.      

12)       Birimi              SAKARYA - AKYAZI - Atatürk Polis Merkezi Amirliği    

Olay Adi                    KAYIP EŞYA             

Olay Özeti: 11.06.2017 günü Müşteki S.B.(E.1987) isimli şahıs Cumhuriyet Mahallesi 1001 sokak üzerinde mahalleliler olarak iftar yaptıklarını, iftardan sonra kendisine ait olan fakat eşinin kullanmış olduğu Samsung Galaxy J7 telefonu iftar yapılan yerde kaybettiğini, tüm aramalarına rağmen telefonu bulamadıklarını, telefonu bulup teslim etmeyen kişi ya da kişilerden şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.        

13)       Birimi              SAKARYA - AKYAZI - Atatürk Polis Merkezi Amirliği    

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 10.06.2017 günü meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili Müşteki/Şüpheli H.D.(E.1937) isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 *** ** plaka sayılı aracı ile Şüpheli/Müşteki M.G.(E.1938) isimli şahsın 54 ** ** plaka sayılı aracının çarpışması sonucu kaza olayının meydana geldiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.           

14)       Birimi              SAKARYA - GEYVE - Geyve Polis Merkezi Amirliği         

Olay Adi                    KAYIP EŞYA             

Olay Özeti: 12.06.2017 günü Müşteki F.A.(E.1999) isimli şahıs yatsı namazı vaktinde LG G3 Beat marka cep telefonunu Alifuatpaşa Mahallesi Cebesoy parkında kayıp ettiğini, telefonunu bulup kendi tasarrufunda kullanan şahıs ya da şahısların tespiti halinde şikayetçi olduğunu beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.           

 

 

15)       Birimi              SAKARYA - HENDEK - Hendek Şehit Ali Gaffar Okkan Polis Merkezi Amirliği            

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 12.06.2017 günü Müşteki Y.N.(E.1975) isimli şahıs babasına ait kasapta et doğradığını, bu sırada bıçağı elinden kaydırması sonucu sağ baçağından hafif bir şekilde yaralandığını, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.    

16)       Birimi              SAKARYA - KOCAALİ - Kocaali Polis Merkezi Amirliği              

Olay Adi                    TAKSİRLE YARALAMA     

Olay Özeti: 07.06.2017 günü Alandere Mahallesi Sahil Yolu Caddesi üzerinde meydana gelen Taksirle Yaralanma olayı ile ilgili Şüpheli M.A.(E.1956)'nın sevk ve idaresinde bulunan içerisinde torunları Mağdur B.K.A.(E.2008), E.A.(K.2008) ve T.A.(K.2006)'nın da yolcu olarak bulunduğu 54 ** ** plaka sayılı araç ile seyir halinde oldukları sırada M.A.'nın direksiyon hakimiyetini kaybetmesi neticesi yoldan çıkarak duvara çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiği, araçta bulunan şahısların Basit Tıbbi Müdahale ile giderilebilir nitelikte yaralandıkları ve kaza ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadıkları anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.    

17)       Birimi              SAKARYA - PAMUKOVA - Pamukova Polis Merkezi Amirliği    

Olay Adi                    İŞ KAZASI      

Olay Özeti: 12.06.2017 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki E.Ö.(E.1992) isimli şahıs Cumhuriyet Mah. Fatih Cad. üzerinde faaliyet gösteren İ.P. isimli işyerinde işçi olarak çalıştığını, işyerinde araç yıkarken yıkama makinasının demir kısımının kafasına gelmesi sonucu yaralandığını, Hastanesine giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.            

 

   1.      ASAYİŞ OLAYLARI                                          : .

 

b.         AKYAZI’DA KASTEN YARALAMA

                                   Sakarya/Akyazı-Altındere Mahallesinde, 13 Haziran 2017 Salı günü saat:21:45 sıralarında, N.U. (1983’d.lu/K) aralarındaki husumet nedeniyle tartıştığı, H.I.(1982’d.lu/K)’yı yumruk vurmak suretiyle hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralamıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

c.         KAYNAARCA’DA TAKSİRLE YARALAMA

                                   Sakarya/Kaynarca-Karaçalı Mahallesinde, 13 Haziran 2017 Salı günü saat:18:00 sıralarında, M.Ç. (1967’d.lu/E) kendisine ait olan av tüfeğiyle yabani hayvanları korkutmak için ateş ettiği esnada komşusu R.Ç.(1973’d.lu/K)’yi elinden hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralamıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

           

ç.         KARASU’DA TEHDİT

                                   Sakarya/Karasu-Küçükkarasu Mahallesinde, 13 Haziran 2017 Salı günü saat:16:00 sıralarında, S.Ç. (1972’d.lu/E) aralarındaki husumet nedeniyle tartıştığı S.Ç.(1955’d.lu/E)’yi sözle tehdit etmiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

d.         ADAPAZARI’NDA TEHDİT

                                   Sakarya/Adapazarı-Göktepe Mahallesinde, 13 Haziran 2017 Salı günü saat:18:30 sıralarında, N.K. (1964’d.lu/K) aralarındaki husumet nedeniyle tartıştığı O.B.(1977’d.lu/E)’yi sözle tehdit etmiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

e.         AKYAZI’DA KİŞİYE VEYA HATIRASINA HAKARET

                                   Sakarya/Akyazı-Kuzuluk Mahallesinde, 13 Haziran 2017 Salı günü saat:20:00 sıralarında, K.K. (1980’d.lu/E) aralarındaki husumet nedeniyle tartıştığı M.A. (1990’d.lu/E)’ya hakaret etmiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

f.         AKYAZI’DA KİŞİLERE AİT MALA ZARAR VERME

                                   Sakarya/Akyazı-Küçücek Mahallesinde, 13 Haziran 2017 Salı günü saat:22:00 sıralarında, Z.K. (1990’d.lu/K) aralarındaki husumet nedeniyle tartıştığı H.D. (1997’d.lu/E)’nin pat pat tabir edilen tarım aracına zarar vermiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

g.         AKYAZI’DA GÜVENİ KÖTÜYE KULLANMA

                                   Sakarya/Akyazı-Kuzuluk Mahallesinde, 13 Haziran 2017 Salı günü saat:15:00 sıralarında, E.Ç. (1987’d.lu/E)  iş ortağı S.Ö. (1996’d.lu/E)’ye haber vermeden işyeri malzemelerini satmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

ğ.         KAYNARCA’DA AVDA, SPORDA KULLANILAN TÜFEK, NİŞAN TABANCASI, AV BIÇAKLARI YAPIMI, ALIMI, SATIMI VE BULUNDURULMASINA DAİR KABAHATLER

                                   Sakarya/Kaynarca-Karaçalı Mahallesinde, 13 Haziran 2017 Salı günü saat:18:00 sıralarında, Jandarma tarafından yapılan kontrolde M.Ç. (1967’d.lu/E)’nin kullanmış olduğu av tüfeğinin ruhsatsız olduğu tespit edilmiştir. Şahsa idari işlem uygulanmıştır.

 

h.         AKYAZI’DA YÜKSEKTEN DÜŞME

                                   Sakarya/Akyazı-Yağcılar Mahallesinde, 13 Haziran 2017 Salı günü saat:22:00 sıralarında, Ü.C. (1978’d.lu/E) onarımını yaptığı evinin çatısından düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

ı.          AKYAZI’DA ZEHİRLENME

                                   Sakarya/Akyazı-Kuzuluk Mahallesinde, 13 Haziran 2017 Salı günü saat:21:00 sıralarında, A.U. (1996’d.lu/E) yediği yemekten hayati tehlikesi olmayacak şekilde zehirlenmiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

i.          HENDEK’TE İŞ KAZASI (4 OLAY)

                        Sakarya/Hendek-Kargalıhanbaba Mahallesinde, 13 Haziran 2017 salı günü saat:12.00 sıralarında, çeşitli işyerinde çalışan (4) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

j.          AKYAZI’DA İŞ KAZASI (4 OLAY)

                        Sakarya/Akyazı-Küçücek Mahallesinde, 13 Haziran 2017 salı günü saat:20.00 sıralarında, çeşitli işyerinde çalışan (4) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

k.         KOCAALİ’DE İŞ KAZASI

                        Sakarya/Kocaali-Selahiye Mahallesinde, 13 Haziran 2017 salı günü saat:14.30 sıralarında, baraj inşaatında çalışan H.H.Ş. (1962’d.lu/E) idaresindeki araçla şarampole yuvarlanması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

l.          PAMUKOVA’DA İŞ KAZASI

                        Sakarya/Pamukova-Teşvikiye Mahallesinde, 13 Haziran 2017 salı günü saat:17.30 sıralarında, T… isimli işyerinde çalışan M.K. (1982’d.lu/E) dengesinin kaybedip düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

m.        KARASU’DA DİĞER KAZALAR

                                   Sakarya/Karasu-Limandere Mahallesinde, 14 Haziran 2017 Çarşamba günü saat:01:30 sıralarında, E.Ş. (1997’d.lu/E)  tarlasında çalışırken pat pat tabir edilen tarım aracından düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

n.         KAYNARCA’DA KİMLİK BİLDİRME KANUNUNDAKİ KABAHATLER (2 OLAY)

                        Sakarya/Kaynarca-Turnalı Mahallesinde, 13 Haziran 2017 Salı günü saat:11.00 sıralarında, Jandarma tarafından A.K.(1975’d.lu./E)’nın işyerinde yapılan kontrolde, (2) kişinin kimlik bildirimlerinin bulunmadığı tespit edilmiştir. İşletme sahibine idari işlem uygulanmıştır.

 

o.         KOCAALİ’DE DİĞER KABAHATLER (3 OLAY)

                        Sakarya/Kocaali-Caferiye Mahallesinde, 13 Haziran 2017 Salı günü saat:11.30 sıralarında, yapılan kontrolde “Yoklama Kaçağı” olarak aranan Y.A.(1996’d.lu./E), F.D.(1989’d.lu./E) ve V.G. (1990’d.lu./E)  Jandarma tarafından yakalanmıştır.

 

ö.         FERİZLİ’DE DİĞER KABAHATLER (2 OLAY)

                        Sakarya/Ferizli-Sinanoğlu Mahallesinde, 13 Haziran 2017 Salı günü saat:13.30 sıralarında, yapılan yol kontrolünde “Yoklama Kaçağı” olarak aranan R.T.(1995’d.lu./E) ve M.Y. (1995’d.lu./E)  Jandarma tarafından yakalanmıştır.

 

p.         KARASU’DA DİĞER KABAHATLER (2 OLAY)

                        Sakarya/Karasu-Kuyumculu Mahallesinde, 14 Haziran 2017 Çarşamba günü saat:01.30 sıralarında, yapılan yol kontrolünde “Yoklama Kaçağı” olarak aranan M.İ.(1988’d.lu./E) ve Z.A. (1996’d.lu./E)  Jandarma tarafından yakalanmıştır.

 

r.          PAMUKOVA’DA DİĞER KABAHATLER

                        Sakarya/Pamukova-Bayırakcaşehir Mahallesinde, 13 Haziran 2017 Salı günü saat:15.00 sıralarında, yapılan yol kontrolünde “Yoklama Kaçağı” olarak aranan Ş.Y. (1990’d.lu./E) Jandarma tarafından yakalanmıştır.

 

 

3.      GÖÇMEN KAÇAKCILIĞI VE İNSAN TİCARETİ                 :

 

            a.         PAMUKOVA’DA YASADIŞI BULUNMA

                        Sakarya/Pamukova-Bayırakcaşehir Mahallesinde, 13 Haziran 2017 salı günü saat:15.30 sıralarında, Jandarma tarafından yapılan yol kontrolünde, Irak uyruklu, W.J.A. (1996’d.lu/E)’nın Eskişehir ilini izinsiz olarak terkettiği tespit edilmiş, şahsa gerekli tebligat yapılmıştır.

 

4.      TRAFİK KAZASI OLAYLARI                                                                 :

 

            a.         FERİZLİ’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE ÖLDÜRME

                        Sakarya/Ferizli-Kuşca Mahallesinde, 13 Haziran 2017 Salı günü saat:17.00 sıralarında, İ.H. (1964’d.lu/E) idaresindeki araçla seyir halindeyken direksiyon hâkimiyetini kaybederek S.A. (1955’d.lu/E) yönetimindeki pat pat tabir edilen tarım aracına çarpması sonucu meydana gelen kazada, tarım aracı sürücüsü S.A. sevk edildiği hastanede vefat etmiş, araçta yolcu olarak bulunan A.K. (1983’d.lu/E) hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

            b.         AKYAZI’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

                        Sakarya/Akyazı-Kuzuluk Mahallesinde, 13 Haziran 2017 Salı günü saat:23.20 sıralarında, S.Ç. (1980’d.lu/E) idaresindeki araç seyir halindeyken direksiyon hâkimiyetini kaybederek M.F. (1961’d.lu/E) yönetimindeki araca çarpması sonucu meydana gelen kazada, (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

            c.         PAMUKOVA’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

                        Sakarya/Pamukova-Karapınar Mahallesinde, 13 Haziran 2017 Salı günü saat:22.00 sıralarında, A.Ş.(1999’d.lu/E) idaresindeki motosikletle seyir halindeyken direksiyon hâkimiyetini kaybederek bariyere çarpması sonucu meydana gelen kazada, (2) kişi yaralanmıştır. Şahısların hastanede tedavileri devam etmektedir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

            ç.         HENDEK’TE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

                        Sakarya/Hendek-Çamlıca Mahallesinde, 13 Haziran 2017 Salı günü saat:10.00 sıralarında, C.K.(1991’d.lu/K) idaresindeki araçla seyir halindeyken direksiyon hâkimiyetini kaybederek bariyere çarpması sonucu meydana gelen kazada, araç sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

            d.         PAMUKOVA’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

                        Sakarya/Pamukova-Mekece Mahallesinde, 13 Haziran 2017 Salı günü saat:11.00 sıralarında, Z.Y. (1959’d.lu/K) idaresindeki araçla seyir halindeyken direksiyon hâkimiyetini kaybederek bariyere çarpması sonucu meydana gelen kazada, araç sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

a.         AKYAZI’DA KİŞİLERE AİT MALA ZARAR VERME (SDE)

                                   Sakarya/Akyazı-Kuzuluk Mahallesinde, 12 Haziran 2017 Pazartesi günü saat:03.30 sıralarında, M.Ç.(1971’d.lu/E)’ye ait eve kapıdan kimliği belirsiz kişi veya kişilerce girilerek eşyalara zarar verilmiştir.

 

b.         AKYAZI’DA KİŞİLERE AİT MALA ZARAR VERME (SDE)

                                   Sakarya/Akyazı-Kuzuluk Mahallesinde, 12 Haziran 2017 Pazartesi günü saat:04.00 sıralarında, S.B.(1964’d.lu/E)’ye ait eve kapıdan kimliği belirsiz kişi veya kişilerce girilerek eşyalara zarar verilmiştir.

 

c.         KAYNARCA’DA KASTEN YARALAMA

                                   Sakarya/Kaynarca-Topçu mahallesinde, 12 Haziran 2017 Pazartesi günü saat:09:00 sıralarında, S.Ü.(1981’d.lu/K) tartıştığı, D.V.(1984’d.lu/K)’ye yumruk vurmak suretiyle hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralamıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

ç.                     PAMUKOVA’DA KAYIP EŞYA VE MAL

                                   Sakarya/Pamukova-Özbek Mahallesinde, 12 Mayıs 2017 Pazartesi günü saat:18.00 sıralarında, S.Ç.(1947’d.lu/K)’nin kendisine ait (20) adet küçükbaş hayvanı otlamak için bıraktığı arazide bulamayarak kaybettiği tespit edilmiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

d.         KARASU’DA KUMAR OYNAMAK İÇİN YER VE İMKAN SAĞLAMA (25 OLAY)

                   Sakarya/Karasu-Kuyumculu Mahallesinde, 12 Haziran 2017 Pazartesi günü saat:23:45 sıralarında, Jandarma tarafından F.İ.(1992’d.lu/E)’ya ait sahilde bulunan barakada yapılan kontrolde, (1150) adet tombala pulu, (92) adet tombala kağıdı ve (90) adet tombala taşı ele geçirilmiş, baraka sahibi hakkında adli işlem başlatılarak, kumar oynayan (24) kişi hakkında idari yaptırım uygulanmıştır.

 

            e.         TARAKLI’DA İŞ KAZASI

                        Sakarya/Taraklı-Yeniköy Mahallesinde, 12 Haziran 2017 Pazartesi günü saat:15.30 sıralarında, Ş….. firmasında  çalışan, M.Ö.(1976’d.lu/E) üzerine demir parçası düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

f.         AKYAZI’DA İŞ KAZASI

                        Sakarya/Akyazı-Küçücek Mahallesinde, 12 Haziran 2017 Pazartesi günü saat:15.00 sıralarında, A….. firmasında  çalışan, S.K.(1980’d.lu/E) elini kesmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

g.         AKYAZI’DA İŞ KAZASI

                        Sakarya/Akyazı-İstiklal Mahallesinde, 12 Haziran 2017 Pazartesi günü saat:18.00 sıralarında, A….. firmasında  çalışan, H.K.(1992’d.lu/E) parmağını makineye sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

            ğ.         KARASU’DA DİĞER KABAHATLER

                        Sakarya/Karasu-Tuzla Mahallesinde, 12 Haziran 2017 Pazartesi günü saat:09.30 sıralarında, yapılan yol kontrolünde “Yoklama Kaçağı” olarak aranan Y.E.(1991’d.lu/E) Jandarma tarafından yakalanmıştır.

 

            h.         SAPANCA’DA DİĞER KABAHATLER

                        Sakarya/Sapanca-Akçay Mahallesinde, 12 Haziran 2017 Pazartesi günü saat:08.55 sıralarında, yapılan yol kontrolünde “Yoklama Kaçağı” olarak aranan V.A.(1995’d.lu./E) Jandarma tarafından yakalanmıştır.

 

ı.          AKYAZI’DA DİĞER KABAHATLER

                        Sakarya/Akyazı-Vakıf Mahallesinde, 12 Haziran 2017 Pazartesi günü saat:18.30 sıralarında, yapılan yol kontrolünde “Yoklama Kaçağı” olarak aranan Y.T.(1996’d.lu./E) Jandarma tarafından yakalanmıştır.

 

i.          ADAPAZARI’NDA DİĞER KABAHATLER

                        Sakarya/Adapazarı-Poyrazlar Mahallesinde, 12 Haziran 2017 Pazartesi günü saat:21.45 sıralarında, yapılan yol kontrolünde “Yoklama Kaçağı” olarak aranan F.Y.(1983’d.lu./E) Jandarma tarafından yakalanmıştır.

 

2.      TRAFİK KAZASI OLAYLARI                                                                 :

 

            a.         AKYAZI’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

                        Sakarya/Akyazı-Güzlek Mahallesinde, 12 Haziran 2017 Pazartesi günü saat:14.00 sıralarında, Akyazı Belediyesine ait kamyon ile yol çalışması yapan S.A.(1987’d.lu/E) direksiyon hâkimiyetini kaybederek şarampole devrilmesi sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

 

 

                        

sakarya polis jandarma asayiş olay bülten
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlar Kurulu erteledi, SATSO seçimi Nisan'da
Bakanlar Kurulu erteledi, SATSO seçimi Nisan'da
21 kişinin öldüğü faciada 5 kayıp aranıyor
21 kişinin öldüğü faciada 5 kayıp aranıyor