Esnaf kart geliyor

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, yakın bir zamanda TESK tarafından dağıtılmaya başlanacak ‘Esnaf Kart’ hakkında bilgi verdi.

Esnaf kart geliyor

Esnaflara yaptığı tüm alışverişlerde kolaylık ve indirim sağlayacak olan ‘Esnaf Kart' ile yeni bir dönemin başlayacağına dikkat çeken Akdardağan, “TESK’in öncülüğünde bir süredir üzerinde çalıştığımız ‘Esnaf Kart’ artık hayatımıza giriyor. Bu yeniliğin heyecanını yaşıyoruz. Genel Başkanımız Bendevi Palandöken himayesine tüm oda üyelerimize dağıtacağımız bu kart ile toptan ve perakende alışverişlerde indirimler ve bazı kolaylıklar sağlanacaktır. Talep eden tüm üyelerimiz bu karttan ücretsiz alabileceklerdir. Bu kart ile başta akaryakıt olmak üzere hayatın tüm alanlarında esnafımız hissedilir oranda indirimler alacak.” Dedi.

Esnaf ve sanatkarların bu kart ile yalnızca dükkanları için değil, evleri içinde yapacakları alışverişte de yararlanabileceklerini belirten Akdardağan, “TESK ve dolayısıyla odamız üyesi olmanın ayrıcalığını yaşayacak olan bakkal ve bayilerimizin yanı sıra tüm esnaflar, hem ticari, hem de bireysel araçları başta akaryakıt, oto lastik vb alanlarda ve ailesi içinde yapacağı giyim, konaklama vb. alanlarda çok sayıda indirim avantajına sahip olacak. Bu avantajlar dönem dönemde artacak. TESK ve odamız üyesi olan esnaflarımıza kartlı dönemin şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” diye konuştu.

sakarya bakkallar oda esnaf kart bilgi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gözler transferde
Gözler transferde
Bu da yeni nesil mezar!
Bu da yeni nesil mezar!
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal