Arif Nihat Asya Ortaokulu’ndan yılsonu konseri

Arif Nihat Asya Ortaokulu tarafından Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi konferans salonunda düzenlenen konserde birbirinden güzel eserlerin icra edilmesiyle, dinleyenler muhteşem bir gece yaşadı. Müzik öğretmeni Recai Hurma yönetiminde Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği eserleri öğrenciler tarafından ustalıkla seslendirildi.

Arif Nihat Asya Ortaokulu’ndan yılsonu konseri

Salonda zaman zaman duygusal anlar da yaşandı. Özel eğitim öğrencisi Zülal Çalış’ın Çanakkale Türküsü ’nü seslendirdiği sırada dinleyenler gözyaşlarını tutamadı. Ayrıca gecede söz ve müziği Okul Müdürü Ercan Demirci’ye ait olan “Arif Nihat Asya Okul Türküsü” seslendirildi.

Geceye; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şükrü Yıldız, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Osman Terzi ve Alican Akdoğan, Toki İlkokulu Müdürü Suat Erdoğan, 21 Haziran İlkokulu/Ortaokulu Müdürü İskender Keskin, Türk-iş İlkokulu Müdürü Ökkeş Şahin, Sait Faik Abasıyanık Ortaokulu Müdürü İbrahim Lüleci, Sakarya İlkokulu Müdür Yardımcısı Yüksel Aydın ve çok sayıda öğretmen, veli ve davetli katıldı.

 Konser sonunda kapanış konuşması yapan Okul Müdürü Ercan Demirci programı hazırlayan müzik öğretmeni Recai Hurma’ya, Murat Örsel’e, koro öğrencilerine, konsere destek veren Toki İlkokulu Müdürü Suat Erdoğan’a, Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Fikret Güneş’e, Yenikent HEM Müdürü Fevzi Gökcan’a ve Yılko Grafik adına Orhan Sedat Kulaz’a teşekkür etti.

 

 

 

 

adapazarı arif nihat asya ortaokul yıl sonu konser
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
400 kiloluk boğayı böyle kurtardılar
400 kiloluk boğayı böyle kurtardılar
Çiftlik Bank'ın yazılımcısı yakalandı!
Çiftlik Bank'ın yazılımcısı yakalandı!
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal