Sapanca'da Ramazan etkinliklerinin ilki yapıldı

Sapanca Belediyesi Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz Demokrasi Parkı (Sahil Çay Bahçesi) ‘nda tertip edilen oyun parkı, Meddah gösterisi, Hacivat karagöz, palyaço, Allı güllü, Fasıl dinletisi ile vatandaşlara unutulmaz bir akşam yaşattı.

Sapanca'da Ramazan etkinliklerinin ilki yapıldı

Sapanca Belediyesi’nin düzenlediği ve belli aralıklarla farkı bir bölgede gerçekleşen Ramazan ayı etkinlikleri ilk olarak 15 Temmuz Demokrasi Parkı’nda düzenlenen programlarla gerçekleşti. Ramazan Ayı etkinliğine Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer katıldı. Etkinlikte ilk olarak Ramazan ayının vazgeçilmesi Hacivat karagöz oyunu sahnelenerek programlar sırasıyla gerçekleşti. Sapanca Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında gerçekleşen programlar vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Pamuk şeker ve balon dağıtıldığı şenlik havasındaki etkinlikte, Hacivat karagöz, palyaço, Allı güllü gösterileri özellikle çocuklardan büyük alkış aldı.

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer “Bu güzel ay dargınların barıştığı, sevginin, hoşgörünün doruk noktasına, en üst düzeye çıktığı birlik ve beraberlik ayı. Ramazanı İnşallah Yüce Rabbimin bizlerden beklediği şekliyle hep beraber yaşarız, uygularız ve bayrama birlikte kavuşuruz. Yaptığımız etkinliklerle ilçemizdeki vatandaşlarımızla birlik ve beraberlik içinde bir araya gelerek Ramazan’ın ruhunu hep birlikte yaşamak istedik. Vatandaşlarımızın gösterdiği ilgi bizi mutlu etti. Davetimize icabet eden herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

sapanca belediye ramazan etkinlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DEAŞ operasyonunda bir tutuklama
DEAŞ operasyonunda bir tutuklama
4 ayda 279 silah ele geçirildi
4 ayda 279 silah ele geçirildi
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal