Sapanca SGM’de sona doğru

Sapanca Sosyal Gelişim Merkezi’nde devam eden çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, inşaatta son aşamada olduklarını ve kısa süre içerisinde merkezi kullanıma sunacaklarını ifade etti.

Sapanca SGM’de sona doğru

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Sapanca’da inşa edilen Sosyal Gelişim Merkezi projesinde çalışmalar devam ediyor. Merkezin tamamlanma aşamasında olduğu bilgisini paylaşan Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “İnşallah çalışmalarımızı kısa süre içerisinde tamamlayarak bir ilçemize daha Sosyal Gelişim Merkezi kazandırmanın mutluluğunu yaşacağız” diye konuştu.

Önemli hizmetler sunacak

Yeni yapının Sapanca’nın Çayiçi Mahallesi’nde yer alan bin 500 metrekarelik alanda yükseldiğini belirten Oktar, “İnşaatta son aşamaya gelmiş durumdayız. Ekiplerimiz çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Trevatuvarlar yapılıyor. İç cephe boya işlemleri tamamlandı. Şu anda yüzde 95 seviyesine ulaştık. Kısa süre içerisinde çevre düzenleme çalışmalarının da tamamlanmasıyla ortaya çok güzel bir merkez çıkacak. Bu merkezin içerisinde konferans salonu, kafeterya, çocuk oyun odası ve eğitim sınıfları yer alacak. Sosyal Gelişim Merkezi’nin Sapancalı hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

sapanca sgm inşaat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DEAŞ operasyonunda bir tutuklama
DEAŞ operasyonunda bir tutuklama
4 ayda 279 silah ele geçirildi
4 ayda 279 silah ele geçirildi
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal