Sepaş'dan öğrencilere sinema bileti

Sepaş Enerji grubu, karnelerini alan öğrencilere hediye olarak sinema bileti dağıttı.

Sepaş'dan öğrencilere sinema bileti

AVM’de yapılan dağıtımda karnelerini getiren öğrenciler biletlerini Sepaş Enerji Genel Müdürü Ondrej Safar’ın elinden aldı. 
Düzce, Bolu, Sakarya ve Kocaeli başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında elektrik perakende satış hizmeti veren Sepaş Enerji grubu, karnelerini alan çocuklara hediye olarak ücretsiz sinema etkinliğiyle gerçekleştirdi. Kocaeli, Adapazarı, Düzce ve Bolu’da öğrenim gören ve karne alma heyecanı yaşayan bin çocuk, Sepaş Enerji ile ücretsiz olarak “Kaptan Düşükdon” filmini izleme fırsatı yakaladı. Serdivan AVM’de kurulan standa karnelerini getiren öğrenciler biletlerini aldı. Bilet dağıtımında Sepaş Enerji Genel Müdürü Ondrej Safar’da öğrencilere bilet vererek onların mutluluklarına ortak oldu.
Sepaş Enerji Genel Müdürü Ondrej Safar, halkın mutlu anlarını paylaşmak için bu aktiviteyi yaptıklarını belirterek, “Görevli olduğumuz illerdeki halkımızın mutlu anlarını paylaşmak için bu aktiviteyi yapıyoruz. Karne hediyelerini, çocuklarımıza vermek istedik. Ve çocuklarımızı ‘Kaptan Düşükdon’ sinema filmine davet ediyoruz. Şuanda ki aktiviteyi yapmış olduğumuz alış-veriş merkezlerine gelen tüm çocuklarımızı, Sepaş enerji standına hediyelerini almak üzere bekliyoruz. Standımıza gelmeniz bizi mutlu eder. Etkinliğimiz sadece bugünle sınırlı, toplam bin öğrenciye hediyelerini sunacağız” dedi.

 

sepaş öğrenci karne sinema bilet hediye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Riksli masada kalır’ denildi ama
‘Riksli masada kalır’ denildi ama
Ada treni için konuştu
Ada treni için konuştu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal