Arifiye'li Eray Türkiye Şampiyonu oldu

Elazığ'da yapılan Türkiye Genç Liseler Arası Boks Şampiyonasında, Arifiye Akburak Spor Kulübü sporcularından Eray Müştü, Türkiye Şampiyonu oldu. Cengizhan Derman'da Türkiye üçüncüsü oldu.

Arifiye'li Eray Türkiye Şampiyonu oldu

Liseli boksörler, Akburak Spor Kulübü Başkanı Ceyhun Tural ve Antrenörleri Ferhat Akburak eşliğinde Başkan İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti.

Ziyaretten ve Arifiye'li sporcuların başarılarından dolayı büyük memnuniyet duyan Başkan İsmail Karakullukçu;" Arifiye'miz sizlerin sayesinde gerek bölgesel, gerek ulusal ve gerekse uluslararası şampiyonlarda sporun her dalında bir marka haline geldi. 2009 yılından bu yana, Gençlerimizi kahve köşelerinden ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, Onlara sporu sevdirmek ve sporun her dalında Milli Takımımıza şampiyon sporcular kazandırmak amacıyla tüm olanaklarımızı seferber ederek, Spor Kompleksi, Sentetik Çim Halı Sahalar, Spor Salonları ve Sosyal Tesisler inşa ettik. Mevcut salonlarımızı da modernize ederek, Gençlerimizin hizmetine sunduk. Sağ olsunlar, O'nlar da bu yatırımları karşılıksız bırakmayıp, Arifiye'mizi sporun her dalında büyük bir başarı ile temsil ediyor. Gururla belirtmeliyim ki, bu gün Arifiye sporun her dalında şampiyon sporculara sahip bir ilçe. Sadece Sakarya'mızın sanayi merkezi değil, sporun da merkezi haline geldi." dedi.

elazığ lise boks şampiyona arifiye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehirde bu olaylar oldu
Şehirde bu olaylar oldu
TEM'de kaza: 1 ölü
TEM'de kaza: 1 ölü
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal