‘TAMP Bilgilendirme Toplantıları’ devam ediyor

Türkiye Afet Müdahale Planı (TAMP) esaslarına göre hazırlanan, Sakarya İl Afet Müdahale (TAMP-Sakarya) planında İlçe Kaymakamlıklarına düşen görevler, sorumluluklar ve işleyişi hakkında ‘TAMP Bilgilendirme Toplantıları’ devam ediyor.

‘TAMP Bilgilendirme Toplantıları’ devam ediyor

TAMP Bilgilendirme Toplantıları, Kaynarca Kaymakamlığında devam etti. Toplantıya Kaynarca İlçe Yazı İşleri Müdürü Mustafa Başarı, İlçe Kurum Müdürleri ve Kaymakamlık çalışanları katıldı. Planlama Şube Müdürü Ömer Baran Cengiz ve Şef Yusuf Tunalı tarafından yapılan bilgilendirme toplantısında; TAMP’ın sözlü ve görsel tanıtımı, Sakarya’nın afetselliği ile Sakarya Afet Müdahale Planı ve İlçe Kaymakamlıklarının destek çözüm ortağı olduğu yerel düzey hizmet grubu operasyon planlarındaki görev ve sorumlulukları hakkında bilgiler verildi.

Sakarya Afet Müdahale Planı çerçevesinde 2 Şubat 2017 tarihinde başlayan toplantılarda bugüne kadar 14 İlçe Kaymakamlığı ve 13 İlçe Belediye Başkanlığında TAMP ‘Bilgilendirme Toplantıları’ yapılarak, program dahilinde kamu kurum ve kuruluşlarda toplantıların devam edeceği öğrenildi.

sakarya afet müdahale plan toplantı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Polis bölgesinde bu olaylar oldu
Polis bölgesinde bu olaylar oldu
Ambulansı böyle bekledi
Ambulansı böyle bekledi
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal