MARKA'dan dolandırıcılık uyarısı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), kendini ajans personeli, özel yetkilisi, temsilcisi, danışmanı gibi isim ve ünvanlar altında göstererek menfaat elde etmek isteyen kişilere yönelik uyarıda bulundu.

MARKA'dan dolandırıcılık uyarısı

MARKA'dan yapılan açıklamada, son dönemde bazı kötü niyetli kişilerin veya firmaların; kendilerini kamu görevlisi, danışman, müşavir ve iş geliştirme uzmanı gibi ünvanlarla tanıttıkları, Kalkınma Bakanlığı ve Kalkınma Ajansları da dâhil olmak üzere diğer kamu kurumlarıyla irtibatta olduklarını, çeşitli hibe/kredi desteklerinin sağlanması konusunda yardımcı olacaklarını, hatta desteğin temin edilmesini sağlayacaklarını iddia eden, vatandaşlarımızdan veya diğer kuruluşlardan maddi taleplerde bulunan kötü niyetli bazı kişi ve kurumların türediğini üzülerek öğrendikleri kaydedildi.

Kendini Ajansın personeli, özel yetkilisi, temsilcisi, danışmanı vb. isim ve unvanlar altında ajansla irtibatlı olarak göstermek suretiyle faaliyet sahalarındaki gerçek ve tüzel kişilerden menfaat elde etmeye çalışan bu türden çabalara itibar edilmemesini ve böyle şahıslarla karşılaşılması durumunda ajansa vakit geçirmeksizin bilgi verilmesi istendi. 

marka dolandırıcılık uyarı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bariyer ok gibi saplandı
Bariyer ok gibi saplandı
Takla atıp direği yıktı
Takla atıp direği yıktı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal