YÖÇEYDER’den zekat ve fitre çağrısı

YÖÇEYDER, her Ramazan ayında olduğu gibi bu Ramazan ayında da bayram öncesinde hayırsever vatandaşlara çağrıda bulunarak, yetimler için fitre ve zekâtlarını bağışlamalarını istedi.

YÖÇEYDER’den zekat ve fitre çağrısı

Sakarya’da 21 yıldır faaliyetlerini artırarak sürdüren Yetim Öksüz Çocuklar Eğitim, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (YÖÇEYDER); rahmet ve bağışlanma ayı olan Mübarek Ramazan ayı nedeniyle, yaklaşan Ramazan bayramı öncesinde yetim dostları ve hayırseverlere fitre ve zekât çağrısında bulundu. Kendilerine verilen desteklerle, yetim ve öksüz ailelerin ekonomik sorunları büyük ölçüde giderilmeye çalışıldığını vurgulayan YÖÇEYDER Yönetim Kurulu Başkanı Ali Türkoğlu, “Ramazan ayı nedeniyle hayırsever halkımızın yardımlarını, Fitre ve Zekâtlarını bu yıl da bekliyoruz. Bu yıl Ramazan ayı münasebeti ile bütün ailelerim tekrar ziyaret edilerek, kumanya dağıtımı yaptık. Yardımların yıl boyu sürmesi için, yetim dostlarımızın ve hayırseverlerimizin fitre ve zekâtlarını bekliyoruz.

Derneğin hesap Numarasına yatırılabilir

YÖÇEYDER’in Başkan Ali Türkoğlu; yardımda bulunmak isteyen vatandaşların Ulus Caddesi No: 37 Adapazarı adresindeki dernek binalarına bizzat gelerek ya da derneğin Türkiye Finans Katılım Bankası TR75 0020 6001 0999 0664 8700 -1 nolu hesabına yardım türünü belirterek (zekât, fitre vs.) katkıda bulunabileceklerini söyledi. Dernek hakkında www.yoceyder.org.tr web adresinden bilgi alınabileceği bildiren Başkan Türkoğlu; YÖÇEYDER olarak Ramazan ayında kendilerine verilen destekten dolayı yetim ve öksüz aileler adına teşekkür ettiklerini ve yaklaşan Ramazan Bayramınızı kutladıklarını söyledi.

yöçeyder ramazan bayram fitre zekat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hilton, Serdivan'a geliyor
Hilton, Serdivan'a geliyor
Bu kez tersi oldu! Kadın erkeği vurdu
Bu kez tersi oldu! Kadın erkeği vurdu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal