Protokol imzalanıyor, otopark olacak

Atatürk İlkokulu arazisi karşılığında inşa edilecek iki yeni okul ve otopark için yapılacak protokolle ilgili bilgi veren Başkan Toçoğlu, “Konu ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah bayram sonrası İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzle katlı otopark arazisi ve 24 derslikli iki yeni okul için protokol imzalayacağız. Hayırlı olsun” dedi.

Protokol imzalanıyor, otopark olacak

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Atatürk İlkokulu’nun bulunduğu alanda hayata geçirilecek katlı otopark projesi için İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile imzalanacak protokol hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Toçoğlu, “Atatürk İlkokulu’nun bulunduğu alana modern bir otopark kazandıracağız. Konu ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah bayram sonrası İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzle protokol imzalayacağız. Hayırlı olsun” diye konuştu.

Protokol imzalanacak

Başkan Toçoğlu, “Kısa süre önce Atatürk İlkokulu’nun yerine yeni bir katlı otopark kazandıracağımızı açıklamıştık. Milletvekillerimizle birlikte yürüttüğümüz çalışmalarda Bakanlığımızla iletişim halinde olduk. Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarımız Yusuf Tekin’le görüştük. Şehrin en yoğun noktalarından birinde, otopark konusunda büyük bir ihtiyaç bulunuyor. İnşallah bayramdan sonra Atatürk İlkokulu arazisi karşılığında 24 derslikli iki modern okulu şehrimize kazandırmak için protokol imzalayacağız” ifadelerini kullandı.

24 derslikli okullar

Atatürk İlkokulu’nun daha modern bir yapıda eğitim sunmaya devam edeceğini söyleyen Başkan Toçoğlu, “Okulun ismi de değişmeyecek. Ayrıca şehrimiz Atatürk İlkokulu’nun yanı sıra yeni bir okul daha kazanacak. Şehrimizde modern niteliklere sahip okul sayısı artacak. Okullarımız teknolojik altyapısı gelişmiş, son derece modern bir yapıya sahip olacak. Bunun yanı sıra mevcut bölgede yaşanan parklanma sorunu da inşa edeceğimiz otopark ile çözülecek. Hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

adapazarı atatürk ilkokul büyükşehir belediye otopark milli eğitim protokol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ayhan     2017-06-25 Okulun olduğu yere değilde arkadaki büyük parkın olduğu yere yapmanız çok daha iyi olur bence orayı da düşünmeniz çok iyi olur şimdiden tşkler ama suda gerçek katlı oto parkta çok lazım inşallah yaparsınız
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lüks cipin bagaj kısmından eroin fışkırdı
Lüks cipin bagaj kısmından eroin fışkırdı
Flaş Adil Öksüz açıklaması
Flaş Adil Öksüz açıklaması
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal