Yeni önerilere her zaman açığız

Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ile sahur programında bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak STK’larla işbirliği içerisinde hareket etmeyi çok önemsiyoruz. Böylece toplumun farklı kesimlerinden gelen dilek ve talepleri daha kolay alıyor, bu yönde gerçekleştireceğimiz çalışmalar için daha hızlı adımlar atma imkanı buluyoruz” dedi.

Yeni önerilere her zaman açığız

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu sahur programında Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi. Ormanpark’ta gerçekleştirilen programa 22 ve 23. Dönem AK Parti Sakarya Milletvekili Erol Aslan Cebeci, Sapanca Eski Belediye Başkanı İbrahim Uslu, İnsan Hakları ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı Sakarya Şube Başkanı Sebahattin Aydın, Eğitimciler Birliği Sendikası Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Birlikte hareket ediyoruz

Şehirde bulunan STK’lar ile iyi bir koordinasyona sahip olduklarını vurgulayan Başkan Toçoğlu, “Bu koordinasyon ile şehrimize birlikte hizmet ediyoruz. Bu birlik ve beraberlik giriştiğimiz tüm projelerde işimizi kolaylaştırıyor. Ayrıca daha büyük işlere imza atmak için bize büyük bir azim veriyor. STK’lar temsil ettikleri toplumsal kesimlerin seslerini duyurmaları açısından çok önemli oluşumlar. Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak STK’larla işbirliği içerisinde hareket etmeyi çok önemsiyoruz. Böylece toplumun farklı kesimlerinden gelen dilek ve talepleri daha kolay alıyor, bu yönde gerçekleştireceğimiz çalışmalar için daha hızlı adımlar atma imkanı buluyoruz. Sakarya hepimizin yuvası. Hepimiz bu şehre büyük bir tutku ile bağlıyız. Kardeşlik ve birlik içerisinde hayatımızı sürdürüyoruz. İleride de atacağımız adımları koordine bir şekilde olacak, şehrimize kazandırılacak artı değerlerde birlikte imza sahibi olacağız” diye konuştu.

sakarya büyükşehir zeki toçoğlu stk temsilci toplantı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akyazılı iş adamı Abdullah Mert, adaylığını açıkladı
Akyazılı iş adamı Abdullah Mert, adaylığını açıkladı
Ebu Hanzala hakkında flaş gelişme
Ebu Hanzala hakkında flaş gelişme
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal