Ramazan 2018 27 Mayıs 2018 Pazar

  • İMSAK 03:33
  • GÜNEŞ 05:25
  • ÖĞLE 13:01
  • İKİNDİ 16:57
  • AKŞAM 20:25
  • YATSI 22:08
  • İFTARA KALAN SÜRE

Turan Caddesi’nde dönüşüm başlıyor

Turan Caddesi’nde asfalt serim işlemlerinin başlayacağını açıklayan YOLBAK Başkanı Haydar Akbulut, “Ünal Ozan, Dibektaş, Adnan Menderes, İnönü, Ankara, Milli Egemenlik ve Ulus Caddelerinde tamamladığımız çalışmaların ardından şimdi sıra bin 200 metrelik Turan Caddesi’ne geldi. Hayırlı olsun” dedi.

Turan Caddesi’nde dönüşüm başlıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla başlatılan kentsel tasarım ve cadde yenileme çalışmaları Adapazarı Turan Caddesi’nde devam edecek. Şehir merkezindeki önemli cadde ve arterleri yeni yüzlerine kavuşturduklarını aktaran Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, “Ünal Ozan, Dibektaş, Adnan Menderes, İnönü, Ankara, Milli Egemenlik ve Ulus Caddelerinde tamamladığımız çalışmaların ardından şimdi sıra bin 200 metrelik Turan Caddesi’ne geldi. İnşallah arteri hızlı bir şekilde tamamlayarak, hemşerilerimizin kullanımına sunacağız. Hayırlı olsun” dedi.

Sıra asfaltta

Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, “Turan Caddesi’ni fiber teknolojisi ile buluşmuş durumda. Ayrıca SASKİ’ye bağlı ekipler ile Yol Bakım ve Asfalt Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz arterdeki altyapı çalışmalarını sürdürüyorlar. Altyapı çalışmalarının tamamlandığı yerlerde ilk olarak deforme olan asfaltı kaldıracağız. Ardından hızlı bir şekilde birinci kat sıcak asfalt serim işlemlerimizi gerçekleştireceğiz. Yapacağımız çalışmalar neticesinde arter yepyeni bir görünüme kavuşacak” diye konuştu.

16 ilçe ve şehir merkezi

Akbulut, “Asfalt sezonunun başlamasıyla birlikte 16 ilçe ve şehir merkezindeki çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Belirlediğimiz program dahilinde yollarımızı asfaltla buluşturuyoruz. Çalışmalarımız sırasında tüm vatandaşlarımızdan sabır ve sağduyu bekliyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’nun ifade ettiği gibi 2019 yılına kadar grup yollarımızı tamamlayacağız” ifadelerini kullandı.

adapazarı turan caddesi büyükşehir belediyesi çalışma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yerli otomobilin üretileceği yer belli oldu
Yerli otomobilin üretileceği yer belli oldu
Büyükşehir Basket çeyrek finalde veda etti
Büyükşehir Basket çeyrek finalde veda etti
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal