Ulaşımda yeni dönem başlıyor

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, 3 Temmuz Pazartesi günü ulaşımda tek geçerli binişlerin Kart54’le yapılacağını söyledi. Pistil, “Ulaşımda yeni dönemi başlatıyoruz. Tüm vatandaşlarımızdan Kart54 sahibi olmaları konusunda duyarlılık bekliyoruz” dedi.

Ulaşımda yeni dönem başlıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, belediye ve özel halk otobüslerinde nakit kullanımının 3 Temmuz Pazartesi günü itibariyle sona ereceğini hatırlattı. Bir süredir şoför kartı uygulamasının sürdürüldüğünü aktaran Pistil, 3 Temmuz Pazartesi günü itibariyle tek geçerli binişlerin Kart54 ile yapılacağını kaydetti. Pistil, vatandaşlara Kart54 sahibi olmaları konusunda da hatırlatmalarda bulundu.

3 Temmuz Pazartesi son

Fatih Pistil açıklamalarını şu şekilde sonlandırdı: “Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın Akıllı Ulaşım Sistemleri kapsamında başlattığı çalışmalar neticesinde kartlı geçişler için bizde harekete geçtik. 1 Mayıs Pazartesi günü itibariyle nakit binişleri kaldırmış, vatandaşlarımızın mağdur olmaması adına şoför kartı uygulamasını sürdürmüştük. İnşallah 3 Temmuz Pazartesi günü itibariyle de tek geçerli uygulama Kart54 olacak. Tüm vatandaşlarımızdan Kart54 sahibi olmaları konusunda duyarlılık bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

sakarya büyükşehir kart54 ulaşım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ali     2017-06-29 Misafir otobüs veya tren ile geldi şehrimize bir ilçeye gitmek istiyor ne yapacak ulaşım daire başkanı cevaplarmı acaba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Jandarmadan 5 adrese uyuşturucu baskını
Jandarmadan 5 adrese uyuşturucu baskını
Yüksek kesimler tekrar beyaza büründü
Yüksek kesimler tekrar beyaza büründü
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal