Küçük Prens Hediyelim Eşyaları Nereden Alabiliriz?

Küçük Prens Hediyelim Eşyaları Nereden Alabiliriz?

Bir çocuğun gözünden büyüklerin yaşamlarını anlatan Antoine de Saint-Exupéry’ın yazmış olduğu Küçük Prens, satış rekorları kırarak dünyada en çok satan ve okunan kitaplar arasına girmiştir. Küçük Prens kutsal kitaplar ve Das Kapital’den sonra dünyada en çok dile çevrilmiş ve en çok satılan kitaplardandır.

Küçük Prens, şu anki kısa hâline gelmeden önce aslında yaklaşık 1000 sayfalık bir eserdi. Küçük Prens kitabındaki tüm çizimler  Antoine de Saint-Exupéry’a ait ve sulu boya çizimlerdir. “Asıl sorun büyümek değil, büyürken unuttuklarımız…” diyor Saint-Exupéry ve ekliyor “Mükemmelliğe, yazıya eklenecek hiçbir şey kalmadığında değil, yazıdan çıkarılacak hiçbir şey kalmadığında ulaşılır.”

Antoine de Saint-Exupéry kitapta çocukluğu kaleme almıştır. Bir çocuğun duyarlılığı ve yaşamın getirmiş olduğu sorumluluklar arasındaki enteresan ve bir o kadar da sıkı olan bağlar kurar.

Cemal Süreyya ve Tomris Uyar’ın büyük bir titizlikle Türkçeye çevirdiği Küçük Prens, gerek vermek istediği anlamlı mesajlarla, gerek verilmek istenen mesajların anlatım ustalığıyla, dünyanın en beğenilen ve en çok okunan çocuk klasiklerinin başında gelir. Her ne kadar çocuk klasiği olarak bilinse de, çocukların yanı sıra büyüklerinde ellerinden düşürmeyeceği bir kitaptır.

Antoine de Saint-Exupéry’ın kendi çizimleriyle donattığı bu Küçük Prens’i ve Küçük Prens ürünlerini gururla sunuyoruz. Hayranı olduğunuz Küçük Prens ürünleri sizler için özel olarak tasarlandı. Bu harika eserin, birbirinden güzel ürünleri ile kendinizi ayrıcalıklı hissedecek, Küçük Prens hediyelik keyifle kullanacaksınız. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Riksli masada kalır’ denildi ama
‘Riksli masada kalır’ denildi ama
Ada treni için konuştu
Ada treni için konuştu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal