Ramazan 2018 24 Mayıs 2018 Perşembe

  • İMSAK 03:36
  • GÜNEŞ 05:26
  • ÖĞLE 13:00
  • İKİNDİ 16:56
  • AKŞAM 20:22
  • YATSI 22:04
  • İFTARA KALAN SÜRE

Meslek Yüksekokullarında mezuniyet heyecanı

Sakarya, Sağlık Hizmetleri ve Ferizli meslek yüksekokullarında 2017 yılı mezuniyet törenleri gerçekleşti.

Meslek Yüksekokullarında mezuniyet heyecanı


Sakarya MYO mezuniyet töreni Hukuk Fakültesi Konferans Salonunda, Sağlık Hizmetleri ve Ferizli meslek yüksekokulları mezuniyet törenleri ise SAÜ Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlendi.

Sakarya MYO’da mezuniyet coşkusu

Sakarya MYO 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet törenine SAÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Ali Yalçın, Sakarya MYO Müdürü Yrd.Doç.Dr. İsmail Gümüş, öğretim üyeleri, mezunlar ve aileleri katıldı. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yalçın, törende yaptığı konuşmasında mezunları tebrik ederek, “Öğrencilerin yetişmesinde ve mezuniyetinde en büyük paya sahip olan öğretim üyelerimizi ve aileleri de ayrıca tebrik ediyorum. Hepinizin yolu ve bahtı açık olsun” dedi.

Sakarya MYO Müdürü Yrd.Doç.Dr. Gümüş, mezunların bundan sonra da okulla bağlarını koparmamaları gerektiğini belirterek, “Üniversitemizden aldığınız eğitimle, kazandığınız bilgi ve beceri ile hayatınızda yeni bir döneme başlıyorsunuz. Bu yeni döneminizde karşılaşacağınız zorluklardan asla korkmayın. İşinizi layıkıyla yapın, doğrulukta ve dürüstlükte azami dikkat gösterin. Hepinize başarılar diliyor, mezuniyetleriniz kutluyorum” diye konuştu.
Sakarya MYO birincisi İnşaat Teknolojisi programından Numan Durmaz, plaketini Sakarya MYO Müdürü Yrd.Doç.Dr. Gümüş’ten aldı. Programlarında dereceye girenlerin plaketlerini almalarıyla devam eden tören, mezunların keplerini havaya atmalarıyla sona erdi.

Sağlık Hizmetleri MYO mezunlarını verdi

Sağlık Hizmetleri MYO 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet törenine SAÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ümit Kocabıçak, Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Doç.Dr. Selma Altındiş, öğretim üyeleri, mezunlar ve aileleri katıldı.

Törende mezunlar adına Sağlık Hizmetleri MYO birincisi İlk ve Acil Yardım programından Sümeyye Kızmaz bir konuşma yaparken, Kızmaz plaketini ise Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ümit Kocabıçak’tan aldı. Programlarında dereceye girenlerin belgelerini ve plaketlerini almalarıyla devam eden tören, mezuniyet yemini ve kep atma ile sona erdi.

Ferizli MYO’yu unutmayın

Ferizli MYO 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet törenine ise Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ferizli MYO Müdürü Yrd.Doç.Dr. Şükrü Cicioğlu, öğretim üyeleri, mezunlar ve aileleri katıldı.
Açılış konuşmaları ile başlayan program, Ferizli MYO birincisi Tekstil Teknolojisi programından Zeliha Balta’nın tüm mezunlar adına yaptığı konuşması ile devam etti. Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, törende yaptığı konuşmasında mezunlara Ferizli’yi unutmamaları gerektiğini söyleyerek, meslek yüksekokulları ile bağlarını devam ettirmeleri tavsiyesinde bulundu.
Ferizli MYO birincisi Tekstil Teknolojisi programından Zeliha Balta, mezuniyet yeminini okurken, ardında mezunların kep atmalarıyla tören sona erdi.
Törenlerde öğretim elemanları ve mezunların aileleri heyecanlarını gizleyemezken, mezunlar ise buruk bir sevinç yaşadılar.

saü meslekyüksek okul mezuniyet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakaryaspor'da kriz
Sakaryaspor'da kriz
Ebu Hanzala hakim karşısında
Ebu Hanzala hakim karşısında
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal