Ramazan 2018 27 Mayıs 2018 Pazar

  • İMSAK 03:33
  • GÜNEŞ 05:25
  • ÖĞLE 13:01
  • İKİNDİ 16:57
  • AKŞAM 20:25
  • YATSI 22:08
  • İFTARA KALAN SÜRE

MÜSİAD'dan üyelere ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri MÜSİAD Sakarya üyelerini ziyaret etti.

MÜSİAD'dan üyelere ziyaret

MÜSİAD Sakarya, yönetim kurulu toplantıları akabinde her hafta düzenli olarak üyelerini iş alanlarında ziyaret ediyor.
Bu kapsamda bu hafta MEB Doğuş Makinaları Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yahya Yorgun ve Işık Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Feridun Işıklı iş yerlerinde ziyaret edilirken, FONTEK Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çelik geçirdiği ameliyat sebebiyle evinde geçmiş olsun ziyaretin de bulunuldu.

Yapılan ziyaretlere MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun’un yanı sıra Şube Başkan Vekili Salih Bakkaloğlu, Şube Başkan Yardımcıları Zafer Boz, Mustafa Gavasoğlu, Bütçe ve Mali İşler Komisyon Başkanı Semih Gülşan, Teşkilatlanma Komisyon Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, Üye İlişkileri Komisyon Başkanı Kadir Tecelli, Gençlik Kurulu Başkanı Uğur Çarboğa ve Şube Müdürü Emre Ozan katıldı.

Coşkun: “MÜSİAD üyeleri ile büyüyor”

Farklı sektörlerde ve iş alanlarında birçok üyeye sahip olduklarını belirten MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun, “Sakarya sanayi ve yatırım alanında büyük bir pazara sahip. MÜSİAD Sakarya olarak bu pazar içerisinde bulunan farklı sektörlerden birçok üyemizin bulunması bize güç veriyor. Biz de MÜSİAD Sakarya olarak her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz üye ziyaretlerimiz ile sektör içerisindeki sorunlarında onları dinleyip, üyelerimize onların escort malatya yanında olduğumuzu hissettiriyoruz. Bu ziyaretler vesilesi ile MÜSİAD olarak üyelerimizin öneri ve talepleri doğrultusun da kendimize bir yol haritası belirleyip o yol üzerin de ilerliyoruz.” şeklinde konuştu.

 

sakarya müsiad üye ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yerli otomobilin üretileceği yer belli oldu
Yerli otomobilin üretileceği yer belli oldu
Büyükşehir Basket çeyrek finalde veda etti
Büyükşehir Basket çeyrek finalde veda etti
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal