O geceye tanıklık eden fotoğraflar AKM’de sergilenecek

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi’nin yıldönümü münasebetiyle düzenlenecek etkinlikler kapsamında Serdivan Belediyesi tarafından AKM önünde gerçekleştirilecek olan fotoğraf sergisine tüm vatandaşları davet etti.

O geceye tanıklık eden fotoğraflar AKM’de sergilenecek

15 Temmuz gecesi Sakarya’da yaşanan demokrasi mücadelesini ölümsüzleştirmek adına o geceye ve sonrasına tanıklık eden fotoğraflar 12 Temmuz Çarşamba günü 10.30’da AKM önünde bir kez daha vatandaşlarla buluşacak.

Bu Millet FETÖ’cülere Dersini Verdi

Aziz milletin tarihe altın harflerle yazdığı destansı mücadeleyi unutmamak ve tekrar tekrar yaşamak adına Sakarya Valiliği ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin himayesinde 5 gün boyunca çeşitli etkinliklerin düzenleneceğini hatırlatan Başkan Alemdar, “15 Temmuz gecesi göğsünü siper ederek tankları, tüfekleri durduran, devletine, Cumhuru’na ve demokrasisine sahip çıkan aziz milletimiz, FETÖ’cü hainlere; bu millete asla ve asla darbe yapılamayacağını göstermiştir. Tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle ve şükranla anıyoruz. Etkinlikler kapsamında Serdivan Belediyesi olarak Çarşamba günü saat 10:30 da açılışını gerçekleştireceğimiz fotoğraf sergisine tüm hemşerilerimizi bekliyoruz.” dedi.

serdivan belediyesi 15 temmuz fotoğraf sergi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DEAŞ operasyonunda bir tutuklama
DEAŞ operasyonunda bir tutuklama
4 ayda 279 silah ele geçirildi
4 ayda 279 silah ele geçirildi
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal