15 Temmuz sergisi açıldı

Başkan Dişli, Adapazarı Belediyesi 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yıl dönümünde belediye önünde 15 Temmuz fotoğraflarının yer aldığı sergi açılarak, hayatlarını kaybeden şehitler için mevlüt okutuldu.

15 Temmuz sergisi açıldı

Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen “15 Temmuz Sergisi”açılışına Vali İrfan Balkanlıoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, daire müdürleri, muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı.

ŞEHİTLERE DUA

Sergi açılışının ardından, pilav, ayran ve tatlı ikramının yapıldığı sergide, şehitler ruhuna mevlüt okunarak dualar yapıldı. Gazilerin de katıldığı sergide Vali Balkanlıoğlu ve Başkanlar günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. 15 Temmuz fotoğraflarının yer aldığı sergi büyük küçük her kesim tarafından büyük ilgi gördü.

VARLIĞINIZ GÜÇ KATIYOR

Davete katılanlara teşekkür eden Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, “Sizin varlığınız, devletimize, bize ve milli birliğimize güç katıyor. Hain girişimin ilk dakikalarından itibaren dik bir duruş sergileyerek vatanımıza ve bayrağımıza sahip çıktınız. Demokrasi destanı yazdınız. Türk milleti olarak birliğimizi çok iyi muhafaza etmemiz gerekiyor. Bu görevi siz zaten 15 Temmuz’da yerine getirerek vatanınıza olan sevginizi fazlasıyla gösterdiniz.”dedi.

adapazarı belediyesi 15 temmuz sergi açılış
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
400 kiloluk boğayı böyle kurtardılar
400 kiloluk boğayı böyle kurtardılar
Çiftlik Bank'ın yazılımcısı yakalandı!
Çiftlik Bank'ın yazılımcısı yakalandı!
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal