15 Temmuz şehidinin mezarını ziyaret etti

15 Temmuz gecesi İstanbul Arnavutköy Topkule Kışlası’da kahramanca mücadele ederek şehit olan Özel Harekat Polisi Serdar Gökbayrak’ın Hanlı Mezarlığı’ndaki kabrini ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Allah şehitlerimizden razı olsun. Onların ailesine sahip çıkmak bizim en asli görevlerimiz arasında” dedi.

15 Temmuz şehidinin mezarını ziyaret etti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programları kapsamında hain darbe girişiminde özel harekat ve askerlerle birlikte Arnavutköy Topkule Kışlası’na girmek isteyen ve kahramanca mücadele ederek darbeci askerlerin ateş açması sonucu şehit olan Özel Harekat Polisi Serdar Gökbayrak’ın Arifiye Hanlı Mezarlığı’nda bulunan kabrini ziyaret ederek yakınlarına başsağlığı ve metanet diledi.

Kahramanlık destanı

Şehit Gökbayrak’ın kabir ziyaretinin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Toçoğlu, “15 Temmuz tıpkı Malazgirt gibi, Çanakkale gibi, Sakarya gibi bu milletin yazdığı kahramanlık destanlarından birisi olarak görkemli tarihimizde yerini aldı. O gece darbeci hainlere karşı direnmek için Özel Harekat Polisi Serdar Gökbayrak kardeşimiz de tıpkı diğer 248 kahraman şehidimiz gibi gözünü bile kırpmadan vatanı, milleti, bayrağı, değerleri için şahadete yürüdü. Kendisine bir kere daha Allah’tan rahmet diliyorum. Allah şehitlerimizden razı olsun. Şehidimizin ailesi bizim de ailemiz. Onlara sahip çıkmak bizim en asli görevlerimiz arasında. Kendilerine de başsağlığı diliyorum” diye konuştu.

15 temmuz şehit polis serdar gökbayrak sakarya zeki toçoğlu mezar ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gözler transferde
Gözler transferde
Bu da yeni nesil mezar!
Bu da yeni nesil mezar!
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal