Heredot Cevdet geliyor!

Serdivan Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi’nin yıl dönümünde Heredot Cevdet tiplemesiyle 7’den 70’e herkesin gönlünde taht kurmuş usta sanatçı Hasan Kaçan’ı sevenleriyle buluşturacak.

Heredot Cevdet geliyor!

Kendine has üslubuyla tarih ve gündeme dair konuları eğlenceli ve öğretici bir dille anlatan Heredot Cevdet, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde ele alacağı 15 Temmuz Kahramanlık Hikayeleri ile o gece milli iradeye sahip çıkarak destan yazan kahramanları anlatacak.

15 Temmuz Temalı Dinleti

İstanbul Devlet Türk Müziği Araştırma ve Uygulama Topluluğu'nda ses sanatçısı olarak görev yapan Türk Sanat Müziği sanatçısı Eda Karaytuğ ile aynı topluluk içerisinde yer alan kanun sanatçısı Göksel Baktagir de 15 Temmuz temalı eserleriyle Hasan Kaçan’a eşlik edecek.

Aziz Şehitlerimizi ve Kahraman Gazilerimizi Yad Edeceğiz

14 Temmuz Cuma günü 20.00’da Sedivan Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek programa tüm vatandaşları davet eden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Birlik ve beraberliğimizin yeninden tecelli bulduğu, milli iradenin cuntacı hainlere haddini bildirdiği 15 Temmuz Demokrasi Zaferi’nin yıl dönümünde aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi yad edeceğimiz programımıza tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz.” dedi.

serdivan 15 temmuz sanatçı hasan kaçan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
4 ayda 279 silah ele geçirildi
4 ayda 279 silah ele geçirildi
Akyazılı iş adamı Abdullah Mert, adaylığını açıkladı
Akyazılı iş adamı Abdullah Mert, adaylığını açıkladı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal