Doğalgazda 2 bin 757 aboneye kaçak kullanım cezası

Kaçak ve usulsüz kullanımı engellemek için şehrin her yerinde titizlikle çalışmalar yürüten AGDAŞ Kaçak ve Usulsüz Kullanımla Mücadele Ekipleri, şehirdeki can ve mal güvenliğinin sağlanması adına çalışmalarına hız kesmeden devam ediyorlar.

Doğalgazda 2 bin 757 aboneye kaçak kullanım cezası

AGDAŞ Ticari Hizmetler Müdürü Faruk Gürpınar: Kaçak ve usulsüz doğal gaz kullananlara büyük cezalar uygulandığını belirtti. Gürpınar : “AGDAŞ olarak kaçak ve usulsüz kullanımla mücadele adına birçok ekiple ara vermeden kontrol çalışmalarımızı yürütüyoruz. AGDAŞ’tan izinsiz olarak yapılan değişiklikler çok kötü ve yaşanmasını istemeyeceğimiz olaylarla neticelenebilir.”

Kaçak ve usulsüz doğal gaz kullananlar can ve mal güvenliklerini hiçe saydıkları gibi kaçak ve usulsüz kullanım yapanlara büyük cezalar da uygulanmakta.

Faruk Gürpınar, kaçak/usulsüz doğal gaz kullananlara karşı uygulanan cezalarla ilgili ise: ekiplerin her gün kaçak ve usulsüz kullanımlarını önemle ve titizlikle takip ettiklerini, tespit akabinde doğal gaz arzını hemen durdurarak, şahıs veya kurumlar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunup, haklarında hukuki işlem başlattıklarını söyledi.

Faruk Gürpınar ayrıca kaçak ve usulsüz kullanım yapanların yüksek miktarlarda para cezalarına maruz kaldıkları gibi infazı olan kullanıcıların da hapis cezası aldığını belirtti.

2.757 Adet Kullanım Tespit Edildi

AGDAŞ Kaçak ve Usulsüz Kullanımla Mücadele Ekipleri çalışmaları akabinde 2.757 adet kaçak ve usulsüz kullanım tespit ettiler. Tespit edilen her kullanım sahibi cezalandırılırken, söz konusu ekipler çalışmalarını her geçen gün geliştirerek, titizlikle kontrollerini yapmaya devam etmektedirler.

agdaş doğalgaz kaçak kullanım ceza uyarı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yağmur ne kadar sürecek?
Yağmur ne kadar sürecek?
Akyazı'da kenevir operasyonu
Akyazı'da kenevir operasyonu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal