Emekliye ayrılan Garnizom Komutanı'ndan veda ziyareti

Emekliye ayrılan İl Garnizon ve Jandarma Komutanı Albay Emin Dursun’u makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, “Emniyet ve asayiş konularının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinde de birlikte hareket ettik. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimiz için çalıştık” dedi.

Emekliye ayrılan Garnizom Komutanı'ndan veda ziyareti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, emekliye ayrılan İl Garnizon ve Jandarma Komutanı Albay Emin Dursun’u veda ziyaretinde makamında ağırladı. Son olarak Konya İl Jandarma Komutanlığı’ndan Sakarya’ya atanan Dursun’un çok önemli faaliyetlerde bulunduğunu ve Sakarya’ya çok önemli katkılar sağladığını ifade eden Başkan Toçoğlu, Dursun’a mutlu bir emeklilik temennisinde bulundu. Albay Emin Dursun ise; Sakarya’nın kendisinedeki yerinin her zaman farklı olacağının altını çizdi.

Birlikte hareket

Jandarma’nın Büyükşehir Belediyesi’nin önemli paydaşlarından birisi olduğunu vurgulayan Başkan Toçoğlu, “Kendileriyle emniyet ve asayiş konularının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinde de birlikte hareket ettik. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimiz için çalıştık. Bu süreç içerisinde komutanımız bize çok destek oldu. Kendilerine Sakarya adına şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

sakarya garnizon komutanı albay emin dursun zeki toçoğlu ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FETÖ operasyonunda 10 tutuklama
FETÖ operasyonunda 10 tutuklama
Fikstür çekildi: İşte ilk maç
Fikstür çekildi: İşte ilk maç
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal