Şiddet iddiasıyla suçlanan kreşin sahibi köprüye çıktı

Adapazarı'nda 2,5 yaşındaki kız çocuğuna şiddet uygulandığı iddiasıyla ailenin şikayette bulunduğu kreşin sahibi kadın, İstanbul'da köprüye çıkarak intihar girişiminde bulundu.

Şiddet iddiasıyla suçlanan kreşin sahibi köprüye çıktı

Adapazarı'nda 2,5 yaşındaki bir kız çocuğuna şiddet uygulandığı iddiasıyla çocuğun ailesinin şikayetçi olduğu kreşin sahibi Z.Ş.G., suçlamaların iftira olduğunu öne sürerek İstanbul'da köprüde intihar girişiminde bulundu.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne çıkan kadın, adalet aradığını belirterek iftira atıldığını söyledi. 

Genç kadın uzun çabaların sonucunda ikna edildi. Öte yandan kreş sahibi kadın iddialarla ilgili daha önce yaptığı açıklamada şunları kaydetmişti; "

Bu bayan aylar önce bize gelip başvurdu. Eşinden ayrıldığını ve kreş parası konusunda bir indirim yapmamızı istedi. Bizde 600 TL yerine kendisinden bir süreliğine 450 TL aldık. Bize bir süre önce gelip eşinden boşanacağını ve fazla nafaka almak için kendisine 750 liralık fatura kesmemizi istedi. Biz de bunu kabul etmeyince çocuğunu kreşten aldı.

Bu arada ödediği parayı da geri istedi. Biz de fatura kesildiği için bunun mümkün olmadığını söyledik. Bizi arayarak tehditler savurdu. Çektirdiği o ses kaydını da bize gönderdi ve bu ses kaydını herkese yayacağını belirtti. Bunun üzerine biz 29 Temmuz günü karakola giderek hakkında suç duyurusunda bulunduk. 

Bunun üzerine kendisi de ses kaydını basınla paylaşmış. Bütün haber sitelerinde görünce şok olduk. Bizim yardımcı anne alımlarımız oluyor. Aldığımız kişilerden biri tanıdığı imiş. Ses kaydını da çeken kişi o. Ses kaydını iyi dinlerseniz anlarsınız. 

Öyle karanlık soğuk bir oda kurumumuzda yok. Çocukların uyku saatleri oluyor. Bu çocuğumuzda yatmak istemiyor. Öğretmeni de kendisine gayet güzel bir şekildeyatmazsa odadan çıkamayacağını söylüyor. Uyumak istemediği için çığlık atıyor. Haberlerde yer alan görüntülerde de zaten çığlık atıyor. Gerçekten inanılır gibi değil. 

Elimde görüntüler var diyor ama ortada görüntü falan yok. Bu haberi yapanlar hakkında da şikayette bulunduk. Haberler sonrası çok destek telefonu aldık. Ama bunun yanında insanların kafasında şüphe de oluştu. Konunun bir an önce açığa kavuşmasını istiyoruz."

adapazarı kreş çocuk şiddet iddiası sahibi kadın istanbul köprü intihar girişimi iftira
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gözler transferde
Gözler transferde
Bu da yeni nesil mezar!
Bu da yeni nesil mezar!
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal