Otobüste kaynar suyla yandı, ailesi dava açacak

Ablasıyla yolcu otobüsünde Kastamonu'dan İstanbul'a giden 13 yaşındaki Alper Erdoğan’ın üzerine koltuk arkasındaki sehpanın kırılması sonucu kaynar çay döküldü. Acılar içinde kalan çocuk, Hendek'te ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi edildi. Çocuğun ailesi otobüs firması hakkında dava açacağını açıkladı.

Otobüste kaynar suyla yandı, ailesi dava açacak

Kastamonu'dan İstanbul'a bir otobüs firmasıyla seyahat eden 13 yaşındaki Alper Erdoğan'ın üzerine otobüste koltuk arkasındaki sehpanın kırık olması nedeniyle kaynar çay döküldü. 

Acılar içinde kalan çocuk, çağrılan ambulansla Hendek Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. 

Bacakları yanan çocuk tedavisi tamamlandıktan sonra taburcu edildi. 

Çocuğun babası Sezgin Erdoğan, yaşanan olay nedeniyle otobüs firmasına büyük tepki gösterdi. Otobüs şoförünün oğlunu ve ablasını ambulansa teslim ettikten sonra hiç bir şey olmamış gibi yollarına devam ettiğini anlatan Erdoğan; "
Ben oğlumun bu halde görünce firmanın genel merkezini aradım. Oradaki yetkiliye yoldaki olayı anlattım. Beni biraz telefonda beklettikten sonra beni bilgilendirmeye başladı.  'Oğlunuzun üzerine kaynar su dökülmüş. Bizim kaptanımız 112 acil servisi arayarak hendek bölgesinde ambulasa teslim ettiklerini söylediler' diye cevap verdi.  Otobüsün içinde seyhat halindeyken oluşacak kazalardan firmanın sorumlu olmadığını söylediler."

Baba Erdoğan, çocuğunda ikinci derece yanık olduğunu ve dava açacağını söyledi. 

hendek otobüs seyahat çocuk kaynar çay döküldü yandı hastane tedavi aile tepki dava
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tatanga Ufuk'tan acı haber geldi
Tatanga Ufuk'tan acı haber geldi
Polis bölgesinde bu olaylar oldu
Polis bölgesinde bu olaylar oldu
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal