Ramazan 2018 26 Mayıs 2018 Cumartesi

  • İMSAK 03:34
  • GÜNEŞ 05:25
  • ÖĞLE 13:01
  • İKİNDİ 16:57
  • AKŞAM 20:24
  • YATSI 22:07
  • İFTARA KALAN SÜRE

Faik Baysal yeni döneme hazırlanıyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılan Faik Baysal Kütüphanesi, yeni dönemde de çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Faik Baysal yeni döneme hazırlanıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Faik Baysal Kütüphanesi, Kentpark içerisinde bulunan binasında, 20 binden fazla eser ve 10 bine yakın üyesiyle hizmet sunmaya devam ediyor. Sakaryalı kitapseverlerin uğrak noktası olan ve haftanın her günü açık olan kütüphane, bünyesinde edebiyat, tarih, felsefe, güzel sanatlar, sosyal bilimler ve daha birçok alanda binlerce eser barındırıyor.

Etkinlikler devam edecek

Yeni sezonda da çeşitli kültür-sanat etkinliklerine ev sahipliği yapacaklarını belirten Faik Baysal Kütüphanesi Sorumlusu Çetin Şahin, “Geçtiğimiz dönem kütüphanemizde okur-yazar buluşmaları, söyleşiler ve imza günleri düzenlemiştik. Yeni dönemde de yazarlar, fikir adamları ve edebiyatçıları kütüphanemizde ağırlayarak kültür sanat dostları ile buluşturacağız” dedi.

Kitap bağışına davet

Talepler doğrultusunda kütüphaneye yeni kitapları da kütüphanenin bünyesine dahil ettiklerini söyleyen Şahin, “Böylece kütüphanemizi devamlı olarak zenginleştiriyoruz. Kitap bağışı kabul ediyoruz. Bağışlanan kitapları toplayıp, kitaba ulaşımı zor olan çocuklarımızla buluşturuyoruz. Vatandaşlarımızı da ellerinde olan kitapları kütüphanemize bağışlayarak bu sosyal sorumluluk projemize destek olmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

sakarya faik baysal kütüphane etkinlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Basket çeyrek finalde veda etti
Büyükşehir Basket çeyrek finalde veda etti
Suç makinesi tutuklandı
Suç makinesi tutuklandı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal